Altay Bayndır rozegrał swój pierwszy mecz, Manchester United wygrał

Altay Bayındır rozgrywa swój pierwszy mecz i wygrywa Manchester United – Football News

Angielski klub Manchester United gościł Newport County, jedną z drużyn drugiej ligi angielskiej, na stadionie Rodney Parade w meczu 4. rundy Pucharu Anglii. Manchester United wygrał mecz 4:2.

Bramkarz narodowy Altay Bayndır, który na początku sezonu przeniósł się z Fenerbahçe do Manchesteru United, otrzymał możliwość zagrania w tym meczu po raz pierwszy. Manchester szybko rozpoczął mecz i objął prowadzenie 2:0 po bramkach Bruno Fernandesa w 7. minucie i Kobi Mainu w 13. minucie. W 36. minucie długi strzał Briana Morrisa od Alde posłał piłkę do siatki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

Najważniejsze nagłówki dnia

READ  (Podsumowanie) Beşiktaş - Adana Demirspor Wynik Meczu: 0-0 | Bez zwycięstwa w Dolmabahçe! - Wiadomości z Beşiktaş (BJK).