Wiadomość: Napięte chwile dziewczyny ocalałego Aykana Yanasa – Magazine News

Uczestnik „Survivor All Star 2022” Aykan Yanas zaraził się koronawirusem w pierwszych tygodniach All Star. Aykan Yanaz, który wrócił na wyspę po zakończeniu kwarantanny, powiedział Akun Illegal, że jego motywacja jest niska, problemy zdrowotne nie zostały do ​​końca rozwiązane i chce wycofać się z zawodów.

class=”medyanet-inline-adv”>

„To bardzo ciężki i bolesny proces”.

Aycan Yanaç tak wyjaśnił trudny proces, przez który przeszedł:

Wiem, że przez długi czas nie byłem w stanie Ci tego wytłumaczyć ani wyrazić. Na początku „Survivor” miałem wielkie marzenia i ambicje i pokochałem tę chorobę, którą wszyscy znacie. Przeszedłem przez trudniejszy i bolesny 9-dniowy proces niż moi przyjaciele. Ta walka, którą musiałam stoczyć samotnie, z dala od Ciebie i moich przyjaciół, bardzo mnie zasmuciła. W tym momencie, kiedy wyzdrowiałem i byłem gotowy znów dla Was walczyć, zdałem sobie sprawę, jak bardzo ten proces chorobowy mnie wyniszczył i że Survivor nosił ślady choroby, których wciąż nie mogłem zatrzeć. Wyszedłem z wielkimi celami. Uszkodzenia, które doznałem fizycznie i psychicznie, zmusiły mnie do podjęcia nieodwracalnej decyzji.

„Ja i mój Pan wiemy”

„Zawsze byłam z Tobą szczera. Niestety tylko ja i mój Pan wiemy, co zrobiłam, przez jaki trudny proces przeszłam i jak musiałam podjąć tę trudną decyzję. Poczułam to w kościach. Zrobię to. nie pokonam choroby, do Ciebie, mojej rodziny i mojej rodziny, nie mogę już wrócić do bliskich, a na koniec wszystkiego, co straciłam, okazuje się, że Ci podziękowałam. połowa Nie mam już żadnych pozostałych historii, ta historia jest już z tobą skończona. Niech teraz czekają na nas nowe historie. Gratulacje…”

Napięte chwile Jayde, chłopaka Aigan Yanasin, uspokajają się
Komentarz Nisy Bölükbaşı Aycan Yanaç, opuściła Survivor!  Natychmiast usunięte

Komentarz Nisy Bölükbaşı Aycan Yanaç, opuściła Survivor! Natychmiast usunięteSprawdź wiadomości

Byli zdezorientowani, co robić

READ  Wenus w Wodniku: Rozświetl swoją ciemność

Aycan Yanaç została pewnego dnia przyłapana ze swoim chłopakiem Zeydem. Gdy dziennikarze ją wyciągali, chłopak Yanas zaatakował dziennikarzy. Para, widziana jedząca lody w Bebeku, była zdezorientowana, gdy reporterzy je sfilmowali.

Napięte chwile Jayde, chłopaka Aigan Yanasin, uspokajają się

class=”medyanet-inline-adv”>

„Usuń zdjęcia!”

Dziewczyna Yanasina podeszła do reporterów i krzyknęła: „Usuńcie zdjęcia”. Dziewczyna Yanasina, która stała się bardziej spięta, ponieważ reporterzy nie usunęli materiału, nie wyszła. Aby uspokoić kochanka, Aykan Yanach powiedziała: „Zayd, bądź cicho! Co robisz?” powiedział.

Napięte chwile Jayde, chłopaka Aigan Yanasin, uspokajają się
Aykan Yanas wraca do piłki nożnej!  Oto nowy adres

Aykan Yanas wraca do piłki nożnej! Oto nowy adresSprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *