Wersja próbna Johnny’ego Deppa NA ŻYWO: Najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

Już w najbliższy czwartek 21 kwietnia zobaczymy siódmy dzień rozprawy pomiędzy Johnny Depp oraz Amber Heard odbywają się w Fairfax w stanie Wirginia. Powodem procesu jest to, że Depp pozywa Usłyszał za 50 milionów dolarów po tym, jak napisała artykuł o przemocy domowej w Washington Post w 2018 r., który, jak twierdzi, jest niepoprawny i ma domina, jeśli chodzi o jego karierę aktorską. Usłyszałtymczasem poparła swoje roszczenia i wniosła kontradyktoryjność Depp za 100 milionów dolarów.

Widziałem ostatnie dwa dni Depp wejdź na stoisko i omów kilka chwil ze swojego związku z Usłyszał, a także anegdoty z jego życia. Dzisiaj zobaczymy Depp z powrotem na trybunach trzeci dzień z rzędu, ponieważ przesłuchanie krzyżowe idzie w górę po rozpoczęciu w środę późnym wieczorem.

Podczas wczorajszej sesji Depp twierdził, że to Heard był agresorem, a nie on, i wyjaśnił, że jego była żona odzwierciedla nadużycia, jakie okazywała mu matka.

Gwiazda „Piraci z Karaibów” omówiła również niesławny incydent w Australii, w którym rozcięto mu palec, ludzki kał – z którego, jak twierdzi, pochodzi Usłyszał lub przyjaciela Usłyszał – znajdowanie się po jego stronie łóżka.

Ponadto sąd mógł wysłuchać nagrania audio, w którym Usłyszał powiedział Depp „nie zostałeś uderzony” i stwierdził, że „biłem cię” podczas jednej z kłótni między byłą parą.

Podobnie jak w ciągu ostatnich kilku dni, proces zostanie wznowiony o godzinie 10.00 czasu lokalnego, czyli o 15.00 w Anglii i 16.00 w Europie Środkowej.

Wersja próbna Johnny’ego Deppa Relacja NA ŻYWO

Na tym blogu na żywo będziemy przedstawiać najnowsze wiadomości i aktualizacje z okresu próbnego obejmującego Depp oraz Usłyszałktóry odbywa się w Fairfax w Wirginii.

READ  Wiadomość z ostatniej chwili: dziennikarz Mehmet Barlas stracił życie - Breaking Türkiye News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *