Według raportu, John Wall planuje podpisać kontrakt z maszynkami do strzyżenia po zakupie od Rocket

Obrazy Getty

John Wall i The Rakiety Houston Osiąga umowę kupna, która pozwala mu stać się nieograniczonym wolnym agentem Chris Haynes z Yahoo Sports. Gdy tylko pojawi się na otwartym rynku, podpisze z Los Angeles ClippersWedług Adrian Woźniacki z ESPN. Wall, były rozgrywający All-Star, nie grał w zeszłym sezonie, kiedy Rockets próbowało go wymienić. Kiedy okazało się to niemożliwe, obie strony przystąpiły do ​​zakupu. W rezultacie Wall poświęci 6,5 miliona dolarów z 47,4 miliona dolarów, które jest mu winien, aby dołączyć do Clippers. Do ESPN.

Wall zagrał tylko 72 mecze w ciągu ostatnich czterech sezonów z powodu kontuzji i obojętności Houstona w używaniu go. Ich strata to zysk maszynki do strzyżenia. Połączyli siły z Kavi Leonardem i Paulem Georgem, aby spędzić wiele lat na szukaniu tradycyjnego rozgrywającego, a teraz go znaleźli. W swoim najlepszym wydaniu Wall był jednym z najlepszych graczy i generałów w NBA, i zdał, aby uzupełnić wynik Leonarda i George’a Wingów.

Houston jest zdeterminowana, aby poświęcić swoje minuty młodszym graczom. John Green i Kevin Porter Jr. mieli już lwią część czasu gry na boisku w zeszłym sezonie, a ponieważ Rockets dodali cycatego Washingtona z Kentucky Point do pierwszej rundy draftu NBA 2022, ogon nadal nie jest ważny dla ich przyszły. .

Chociaż w ostatnich kilku sezonach jest stosunkowo niski, ogon ma nadal 31 lat. Jeśli jest naprawdę zdrowy, jest jeszcze bliżej, gdy większość graczy osiąga szczyt krzywej starzenia. Houston, jako że wciąż jest odbudowywana, nie mogło z tego skorzystać, ale klipry mogły. Nawet w niesprzyjającej sytuacji w Houston, kiedy widzieliśmy go po raz ostatni w 2021 roku, osiągał średnio 20,6 punktu i 6,9 asysty na mecz. Gdzieś jest jeszcze odtwarzacz produkcji. Teraz masz okazję udowodnić to za pomocą obcinaczy ogonów.

READ  Reakcja Aksenera na zieloną lewicę: Zbombardował koalicję opozycji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *