Ümit Özdağ: Mustafa Tesci jest bezwstydny

Mustafa Destici, przywódca młodszego partnera PPP w Sojuszu Ludowym, powiedział w programie telewizyjnym, w którym uczestniczył, o przywódcy Partii Zwycięstwa Emicie Ostocku: „I tak nigdy nie był w kręgu nacjonalistów. W latach 80. nigdy nie byliśmy w kopalniach. Widziałem jego.”

Ümit Özdağ odpowiedział dzisiaj Mustafie Tesci na koncie X:

– Bezwstydne jest stwierdzenie, że „Ümit Özdağ nigdy nie był w społeczeństwie nacjonalistycznym”. Mustafa Testici to bezwstydny człowiek.

– Ale w innym swoim stwierdzeniu mężczyzna ma rację. Na początku lat 80. nie siedziałem w piecach. Studiowałem na uniwersytecie za granicą.

– Kiedy byłem w kopalni, ty, Mustafa, nazwałeś wodę „gu”. Pod koniec lat 80. prawdopodobnie nie czytaliście tego, co napisałem na temat „Nowej myśli” i „Naszych serc”, ponieważ nie lubiliście czytać.

– Nie spotkaliśmy się, ponieważ nie należałeś do grupy pedagogiki specjalnej, którą uczyłem w centrali Ülkü Ocakları.

– Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce wtedy, gdy poprosiłeś mnie o wyprowadzenie konferencji dla organizacji BBP i zabrałeś mnie na konferencję swoim służbowym pojazdem.

– ale nie wtedy, gdy się widzimy. Twoja wizyta na grobie Iskilipa, który sprzeciwiał się naszej wojnie o niepodległość, stanął po stronie Brytyjczyków i ostatecznie został powieszony.

READ  Turcy przekroczyli Alpy, a rząd niemiecki spotkał się z pośpiechem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *