Tyra Banks opuszcza „Taniec z gwiazdami” po 3 sezonach – Różnorodność

Sala balowa „Tańca z gwiazdami” znów się zmienia. Tyra Banks, która dołączyła do reality show ABC-przekształconego w Disney+ w 2020 roku, nie wróci w następnym sezonie. Różnorodność Potwierdzony.

Rozmawiał z bankami TMZ W czwartek ujawnił, że skupi się na innych biznesach i produkcji telewizyjnej. „Myślę, że nadszedł czas, aby przejść z parkietu na parkiet giełdowy… z sali balowej do sali konferencyjnej” – powiedział. „W głębi serca jestem przedsiębiorcą… Myślę, że moje serce, moja dusza, jest w moim biznesie, a to w tworzeniu nowej telewizji”.

Zdradziła, że ​​nie może w pełni skupić się na karierze podczas prowadzenia.

W 29. sezonie 2020 supermodelka po raz pierwszy dołączyła do reality show jako prowadząca, zastępując niespodziewanie odciętych Toma Bergerona i Erin Andrews. Po dwóch sezonach w pojedynkę Alfonso Ribeiro dołączył jako współgospodarz sezonu 31, pierwszego sezonu przeniesionego do Disney +.

Będzie to jedna z wielu zmian w sezonie 32, który ma zostać wyemitowany na Disney+ jesienią. Len Goodman, który był sędzią od debiutu serii w 2005 roku, ogłosił swoje odejście w zeszłym sezonie. „Zdecydowałem się spędzić więcej czasu z wnukami i rodziną w Wielkiej Brytanii” – powiedział w programie. „To było dla mnie niesamowite przeżycie i nie mogę się doczekać następnego weekendu. Jestem pewien, że będzie absolutnie genialny.

Długoletni zawodowi tancerze Mark Pallas i Cheryl Burke również nie powrócą na sezon 32.

READ  EKSKLUZYWNIE: Tajna walka Trumpa w sądzie blokuje Wielkie Jury przed pozyskiwaniem informacji z jego wewnętrznego kręgu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *