Twoja decyzja Eid Al-Adha – News 7 Gospodarka

Doradca prasowy Turkish Airlines Yahya Ustoun w swoim oświadczeniu na swoim koncie w mediach społecznościowych podkreślił, że dołożono wszelkich starań, aby zapewnić punktualność lotów.

Powiedział, że loty mogą być od czasu do czasu opóźniane z powodu zatorów w przestrzeni powietrznej w Europie.

„Nasze autoryzowane zespoły naprawdę pracują nad usprawnieniem procesu”

Üstün w swoim raporcie użył następujących stwierdzeń:

„Nasza flagowa linia lotnicza, zawsze skupiona na zadowoleniu swoich pasażerów, organizuje dodatkowe loty, aby sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu podczas święta Eid.

Pomimo naszych najlepszych starań, aby nasze loty odbywały się punktualnie, ze względu na aktualne warunki pogodowe i zagęszczenie przestrzeni powietrznej, szczególnie w Europie, na nasze loty wykorzystywane są sloty, co może powodować okresowe opóźnienia.

Nasze autoryzowane zespoły aktywnie pracują nad usprawnieniem procesu i terminowym osiągnięciem aktualnego statusu naszych lotów pasażerskich.

„W tym bardzo ruchliwym ruchu Eid życzymy naszym pasażerom dobrego lotu i życzymy Eid al-Adha naszych wysiłków, aby obsługiwać loty Turkish Airlines bez uszczerbku dla ich jakości”.

Erhana Cejlonu
Haber7.com – Autor

O autorze

Jest absolwentem Uniwersytetu Marmara, Wydziału Administracji Biznesu, Wydziału Administracji Biznesu. Wkroczył w nowe medium w 2015 roku. Najważniejszym czynnikiem podjęcia tego zawodu było jego zainteresowanie najnowszą historią polityczną, zarządzaniem i procesami politycznymi. Pracował jako redaktor programów i zasad odpowiednio dla Star, Kunez, Aksum i A Haber. W dzisiejszym świecie pełnym wszelkiego rodzaju dezinformacji i polityki postprawdy stara się bronić fałszywych faktów, przekazywać czyste informacje i poprawiać umiejętność korzystania przez społeczeństwo z mediów cyfrowych. Jej kariera w mediach cyfrowych jest kontynuowana w Haber 7.

Możesz być zainteresowany

READ  Szczyt Gospodarczy w Stambule odbył się w Niemczech i przeniósł się na arenę międzynarodową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *