Rosja oficjalnie ogłosiła wsparcie dla 2 krajów! Raport Flash NATO: Totalne kłamstwo!

Przebywający z wizytą w Rosji Ławrow i minister spraw zagranicznych Boliwii Celinda Sosa Lunda spotkali się w stolicy Moskwie. Po tym spotkaniu obaj ministrowie wspólnie spotkali się z prasą.

Wsparcie Rosji dla Wenezueli i Nikaragui

Ławrow oświadczył, że opowiada się za pilnym rozwiązaniem problemów w Ameryce Łacińskiej i za zniesieniem przez Stany Zjednoczone embargo gospodarczego nałożonego na Kubę.

Ławrow, „Razem z Boliwią sprzeciwiamy się próbom niektórych obcych mocarstw ingerencji w wewnętrzne sprawy krajów Ameryki Łacińskiej, zwłaszcza Wenezueli i Nikaragui”. powiedział.

„NATO to sojusz obronny to kłamstwo!”

Ławrow ocenił intensyfikację obecności wojskowej Argentyny na granicy z Boliwią i jej chęć zostania partnerem NATO. „Kłamstwem jest twierdzenie, że NATO jest sojuszem obronnym. Region Azji i Pacyfiku im nie wystarczy, zmierzają w stronę Ameryki Łacińskiej. Wiele krajów na świecie rozumie związane z tym zagrożenia i taka sytuacja będzie korzystna dla interesów NATO. .” powiedział.

Wakacje z Boliwii do Ameryki!

Minister spraw zagranicznych Boliwii Lunda powiedział także, że Stany Zjednoczone nakładają embargo na Kubę, Wenezuelę i inne kraje. „Jesteśmy zwolennikami budowy wielostronnego porządku światowego pod przewodnictwem instytucji demokratycznych”. powiedział.

Podkreślając, że sprzeciwiają się tworzeniu amerykańskich baz wojskowych w Ameryce Łacińskiej, Lunda powiedział, że jego kraj opowiada się za pokojem.

Lunda powiedział, odnosząc się do kwestii palestyńskiej. „Chcemy bezpieczeństwa najbardziej bezbronnych osób, kobiet i dzieci, które zginęły w wyniku konfliktów w Izraelu i Palestynie”. powiedział.

Muhammad Arif Qureli
Haber7.com – Autor

O autorze

Urodził się w 1999 roku w dzielnicy Ümraniye w Stambule. Szkołę podstawową, średnią i średnią ukończył w Stambule. W 2022 roku ukończył studia na Wydziale Mediów i Komunikacji Uniwersytetu w Askadarze. Swoją przygodę z dziennikarstwem internetowym rozpoczął od internetowego serwisu informacyjnego, który założył jeszcze na uniwersytecie. Przez około rok pisał wywiady, reportaże i artykuły analityczne w działach związanych ze zdrowiem, sportem i kulturą założonego przez siebie serwisu. Odbył staż w Haber7.com. Od czasu ukończenia studiów w 2022 roku wyprodukował wiele specjalnych newsów, grafik i filmów dla rodziny Haber7.com, głównie w kategoriach agendy, polityki, świata i gospodarki. Nadal pracuje jako redaktor programowy w rodzinie Haber7.com.

READ  MFW: Migranci mogą zmniejszyć inflację - Wiadomości gospodarcze - Rzecznik

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *