Tureccy naukowcy opracowują technologię zestrzeliwania samolotów jednym kliknięciem – najświeższa wiadomość w lotnictwie

Naukowcy dokonują zdumiewających odkryć, ludziom brak słów. Chociaż praca, którą wykonali podczas przypływu, była niesamowita, samolot został zestrzelony jednym naciśnięciem przycisku.

Isparta Süleyman Uniwersytet Demirel Wydział Inżynierii Katedra Fizyki Wykładowca fizyki plazmy Profesor. Dr. Dzięki Lütfiemu Öksüzowi w technologicznym gigantze Turcji użyto ręcznie wytwarzanych materiałów wybuchowych przy użyciu fal elektromagnetycznych.

Dzięki działaniu fal moc układu mikrofalowego jest sterowana zdalnie. Dzięki technologii miny i improwizowane urządzenia wybuchowe można zdalnie dezaktywować poprzez wyłączenie obwodów elektrycznych.

„Możesz zrzucać samoloty”

Öksüz wydał oświadczenia w kilku obszarach sektora obronnego, korzystając z przygotowanego systemu, oraz że można zatrzymać satelity, a nawet samoloty. Możesz stworzyć swój własny system bezpieczeństwa. Chociaż w ramach tego systemu powstają produkty uboczne, jest on również preferowany w sektorze obronnym. Odnosząc się do dużej mocy generowanej przez system, Öksüz stwierdził, że energia elektryczna zużywana na sekundę przez Ispartę lub Antalyę jest generowana i przesyłana za pomocą silnej fali. Kompresja jest widoczna w obwodach związanych z wyginaniem i zapadaniem się nóg. Zastosowanie tego systemu ma różne wersje, takie jak chipy, systemy sterowania i systemy wewnątrz radarów. Możesz wyprodukować to wszystko.

Öksüz powiedział, że tego typu urządzenia sterowane przez bezzałogowe statki powietrzne są bardzo ważne dla bezpieczeństwa naszego kraju. Drony, samoloty czy inne pojazdy bezzałogowe służące walce z terroryzmem są technologicznie nieskuteczne.

READ  Endexa jest jedną z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Turcji – trendy w świecie biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *