Ogłosił to Wasz Prezes Zarządu, Ahmed Bolat! W tym roku zatrudnionych zostanie 8 tys. pracowników

W Turkish Airlines (THY), jednej z największych tureckich marek, entuzjazm pracowników rośnie.

Linie THY, które w zeszłym roku przewiozły 83,4 mln pasażerów, rozpoczęły proces ustalania strategii na ten rok.

Waszym celem jest wzrost w tym roku ruchu pasażerskiego i towarowego o 14 procent.

Oferta pracy od Ciebie to dobra wiadomość

Prezes Zarządu i Komitetu Zarządzającego Ahmad Bolat powiedział, że zatrudniają około 82 tysiące pracowników.

Polat poinformował, że na nową kadencję planuje zwiększyć liczbę pracowników o 10 procent i przedstawił kluczowe komunikaty.

Ahmed Bolat powiedział, że w tym roku zatrudnionych zostanie 8 tys. pracowników, z czego 600 będzie pilotami.

„Zamierzamy osiągnąć przychody rzędu 30 miliardów dolarów”.

Polat w swoich raportach posługiwał się następującymi stwierdzeniami:

„Dzięki działaniom promocyjnym w 11 krajach docelowych zwiększamy liczbę turystów kwalifikowanych przyjeżdżających do naszego kraju. „Naszym celem jest 10 milionów turystów w 11 krajach i 30 miliardów dolarów przychodów”.

Wskazując, że liczba turystów przybywających do Turcji wzrosła z 1,7 mln do 2,7 mln osób od 2018 r., Bolat zapowiedział, że skoncentruje się na promocjach, aby zwiększyć odnotowany w zeszłym roku wskaźnik wzrostu o 39 proc.

„Chcemy przewieźć 92,5 mln pasażerów”

Wyjaśniając swoje cele na następne dziesięć lat, Ahmad Bolat powiedział, że THY zamierza wspiąć się na piątą pozycję z dziewiątą co do wielkości flotą na świecie.

Polat”,W tym roku chcemy przewieźć 92,5 mln pasażerów. Nasz cel dotyczący liczby pasażerów to 171 milionów osób do 2033 r. „Zwiększymy liczbę miejsc lotniczych z obecnych 245 do 400”. powiedział.

810 celów lotu

Polat wyjaśnił, że co roku będą zazwyczaj otrzymywać taką liczbę samolotów, jaką zamówili, a celem będzie zwiększenie floty z 440 do 810 do 2033 r.

Ilustrując znaczenie porządku na konkretnym przykładzie, Polat powiedział: „Według zeszłorocznych szacunków koszt A350 wyniósł 416 milionów dolarów. Dzięki tej liczbie zostaną zbudowane 4 stadiony Beşiktaş, których koszt budowy to 100 milionów dolarów. „Aby pokryć koszty tego lotu, trzeba co roku znaleźć 500 tysięcy pasażerów przez 12 lat”. powiedział.

READ  Zjedli, wypili i uciekli, nie płacąc rachunku

„Nasze ceny są niemal konkurencyjne w stosunku do cen biletów autobusowych”

Wskazując, że podwyżki płac na początku roku doprowadziły do ​​nieuczciwych podwyżek cen w wielu sektorach, Polat stwierdził: „Niektórzy robią to bardzo łatwo. Nie ma nawet 10-procentowej podwyżki cen biletów. Nasze ceny są niemal konkurencyjne w stosunku do cen biletów autobusowych. Z vana przewozimy dziennie 40 autobusów pasażerów. „Nie podnosimy”. powiedział.

„Odbieramy pasażerów z odległych rynków i przewozimy ich do innych miejsc.”

Bolat powiedział, że na lotnisko w Stambule lata 100 zagranicznych firm. „Chcę, żeby przyjeżdżali częściej. Zachęcamy w tej sprawie kierownictwo İGA. Chcemy, aby przyjeżdżali także ludzie z Japonii i Ameryki. Zapewnia to wzrost częstotliwości. Odbieramy pasażerów z odległych rynków i przewozimy ich do innych miejsc docelowych „To działa dla nas.” powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *