Strażnicy zdobyli trzy runy w dziewiątym miejscu, aby postawić Yankees na krawędzi eliminacji

The Strażnicy z Cleveland Wylądowali ostatnie uderzenie, ale Drużyna Scrappy zrobiła to ponownie.

Strażnicy zdobyli trzy runy w dolnej części dziewiątej rundy Jankesi z nowego yorku 6-5, teraz prowadzi w serii do dwóch zwycięstw w dwóch meczach do jednego.

Vandy Peralta wycofał się z pierwszych pięciu pałkarzy, z którymi się zmierzył, ale po kolejnych bleopach Aaron Boone udał się z Clarkiem Schmidtem, aby umieścić zwycięskie przejazdy na płycie. Jednak pozwolił singli jeden po drugim załadować bazy, zmniejszyć przewagę Jankesów do jednej i umieścić remisy i zwycięskie rundy na pozycji punktowanej. Uderzył Josha Naylora, ale Oscar Gonzalez, który wysłał Strażników do ALDS z homerem, który wygrał, wyrównał jeden na środku, aby zdobyć dwa przejazdy i wygrać mecz.

Strażnicy wcześnie weszli na pokład. Steven Kwan strzelił gola w singlu Josha Naylora po swoim dublerze.

Oscar Gonzalez #39 z Cleveland Guardians świętuje ze swoim zespołem po zdobyciu dwóch przejazdów podczas dziewiątej rundy przeciwko New York Yankees w meczu 3 American League Division Series na Progressive Field 15 października 2022 roku w Cleveland w stanie Ohio.
(Dylan Buell/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Ale Aaron sędzia Po przejściu 0 do 9 z ośmioma przekreśleniami w swoich pierwszych 10 występach płytowych w serii, przypomniał fanom, że Aaron nadal jest arbitrem. Wystrzelił dwubiegowego homera 449 stóp od Tristana McKenziego, aby wyrównać mecz.

W czwartym debiutant Osvaldo Cabrera, który spadł z piątego dołka na dziewiąty, oddał strzał z dwóch serii i dał Yankom prowadzenie 4-2. McKenzie pozwolił na cztery biegi na cztery uderzenia, jeden spacer i pięć uderzeń w ciągu pięciu rund pracy.

Phillies zebrali się w czterech meczach, aby awansować do swojej pierwszej od 12 lat NLC

Luis Severino Potem uspokoił się, odchodząc na emeryturę 13 z rzędu w pewnym momencie. Ale pozwolił na singli z dwoma obrońcami i dwoma odchodami. Pozwolił jednak Willowi Brennanowi zdobyć bramkę w Cleveland. Dzięki temu Severino pozwolił na osiem trafień i wybił sześć w 5,2 rundzie trzykrotnej piłki.

Harrison Bader wrócił na siódme miejsce, ale solowym strzałem był jego drugim home runem w ostatnich trzech meczach. Jednak najwyraźniej to nie wystarczy.

To była trudna noc w defensywie dla Isiaha Kiner-Falefa – choć nie był formalnie faulowany, pierwszy przejazd Strażników mógł zostać udaremniony, gdyby nie strzelił piłki, która trafiła pod jego rękawicę. W szóstym nie mógł wywalczyć Andresa Gimeneza na singlu bramkowym, który ostatecznie strzelił gola.

Yankees są stworzeni, aby pokonać cię home runem – wykonali swoją pracę i trafili trzy. Guardians Scrap i Claw zostały stworzone z myślą o sukcesie – mieli 15 hitów, w tym 13 singli. Ten ostatni wygrał.

Yankees weszli do tej serii jako faworyci — a teraz są na krawędzi eliminacji.

Amed Rosario #1 z Cleveland Guardians zwycięża podczas dziewiątego rundy przeciwko New York Yankees w trzeciej grze American League Division Series na Progressive Field 15 października 2022 roku w Cleveland w stanie Ohio.

Amed Rosario #1 z Cleveland Guardians zwycięża podczas dziewiątego rundy przeciwko New York Yankees w trzeciej grze American League Division Series na Progressive Field 15 października 2022 roku w Cleveland w stanie Ohio.
(Dylan Storm/Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Obrońcy mają nadzieję, że Cal Quandir będzie królem serii, podczas gdy Yankees poproszą Gerrita Cole’a o uratowanie ich sezonu i odesłanie sezonu z powrotem na Bronx w poniedziałek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *