Padres kontra Dodgers zdobywają punkty, na wynos: San Diego zdobywa prowadzenie NLDS, Trent Grisham pomaga pokonać LA

W pierwszym od 2006 roku meczu play-off San Diego Padres z fanami gospodarze wiwatowali na trybunach, gdy pokonali Los Angeles Dodgers 2:1. Padres objęli prowadzenie 2-1 w serii do dwóch zwycięstw, wygrywając w trzecim meczu National League Division Series. Oznacza to, że Padres dzieli tylko jedno zwycięstwo od wyeliminowania Dodgersów, którzy w sezonie zasadniczym wygrali rekordową liczbę 111 meczów.

Rozrusznik Padres Blake Snell przeszedł 5 1/3 inningów piłki jednobiegowej, a bullpen z San Diego nadal stawiał zera na tablicy. W ataku Trent Grisham uderzył w swój trzeci home run po sezonie 2022.

Zwycięzca tej serii awansuje do NLCS, aby zmierzyć się ze zwycięzcą Philadelphia Phillies-Atlanta Braves NLDS.

Teraz na wynos z gry 3.

Tony Gonzolin nie mógł wiele dać Dodgersom

Z powodu kontuzji przedramienia Gonzolin został odsunięty na bok na ponad miesiąc i wrócił na czas, aby 3 października rozpocząć krótki start przeciwko Rockies. W trzecim meczu w piątek wieczorem nie był sobą. Dowodzenie było kiepskie, a prędkość szybkiej piłki Gonzaleza była kleszczowa lub mniejsza (tak jak w jego ostatnim starcie z Colorado). Wytrzymał 31-wyciągowy pierwszy inning, a Dave Roberts rozgrzał Andrew Heaneya w tej pierwszej klatce. Sprawy mogły się pogorszyć w drugim, ale Gonzolin uniknął katastrofy, gdy próba łowienia Juricksona zakończyła się niepowodzeniem.

Roberts miał rzucić 75 lub więcej wyciągów dla Consolina w trzecim meczu, ale wytrzymał tylko 42 wyciągi i 1 1/3 inningów. W tym okresie pozwolił na jeden bieg na cztery trafienia z jednym skreśleniem i jednym stępem. W pierwszych dwóch grach z serii Dodgers zdobyli osiem występów z ulgą i osiem rund z ulgą. Dzień przed trzecią grą, a nawet po pożegnaniu w pierwszej rundzie, LA Pens pokonują ostatnie kilometry. Ten trend utrzymał się w piątek.

Bullpen Padres był gwoździami

W pierwszych dwóch grach z tej serii, bullpen San Diego wystawił te liczby: 9 1/3 IP, 4 H, 0 R, 9 SO, 4 BB. Następnie w decydującej grze 3 ten sam długopis otrzymał zadanie utrzymania przewagi w jednym biegu przez 11 outów — w tym Nicka Martineza na szóstym miejscu, który odziedziczył biegacza z jednym strzelonym przebiegiem. Po raz kolejny korpus humanitarny San Diego stanął na wysokości zadania i zrobił to przeciwko jednemu z najlepszych ofensyw w MLB. Teraz zaktualizowane liczby dla NLDS: 13 IP, 5 H, 0 R, 15 SO, 4 BB.

READ  Drugi dżentelmen Doug Emhoff pozytywnie testuje Covid-19

Trent Grisham kontynuował swoje fajerwerki posezonowe

Bates Center Fielder i nie. Ósemki Trent Grisham przetrwał dość ciężki sezon regularny na stole, ale strzelił dwa gole w trzech meczach, aby zdenerwować Mets w serii Wild Card. W pierwszych dwóch meczach NLDS przeciwko Dodgersom Grisham nie zrobił wiele, ale na nowo odkrył swoje uderzenie z pierwszej rundy w czwartej rundzie gry 3:

Andrew Heaney przebył 389 stóp nad nietoperzem z prędkością 109,8 mil na godzinę. Trzeci home run po sezonie 2022 – w sześciu rozegranych meczach – umieścił Grishama w elitarnej firmie franczyzowej:

Przynajmniej będzie miał jeszcze dwa mecze, aby zremisować lub pobić rekord Jima Laeritza. Co ważniejsze, Padres nie byliby w swojej obecnej sytuacji bez październikowego wzrostu mocy Grishama.

Dodgersi ponownie zmagali się z biegaczami na pozycji punktowanej

Dodgersi nie mieli szans w sytuacjach RISP w drugim meczu z rzędu w piątek wieczorem. W grze 3 wyszli 0 za 9 z RISP, co oznacza, że ​​teraz mają 0 za 19. Dość powiedzieć, że Dodgers odnieśli dwa zwycięstwa w odpowiednim czasie z tej serii.

Historia faworyzuje Padres

Nic dziwnego, że Padres są w dobrej formie 2-1 w serii do zwycięstwa pięciu. W historii rozgrywek ligowych do zwycięstwa w pięciu ligach 67 razy drużyna objęła prowadzenie w serii 2-1, a 49 drużyn wygrało serię 2-1. Skonstruowany w inny sposób, LDS powiedział, że 26,9 procent zespołów, które są 2-1, wróciło, aby wygrać.

Dla Dodgersów pierwszy krok w kierunku przeciwstawienia się przeciwnościom losu i historii nastąpi w meczu 4 w sobotę. Tyler Anderson zmierzy się z Joe Muscro w Los Angeles, a pierwsze boisko zaplanowano na 21:07 w Petco Park w San Diego. Shortstop Trey Turner Może to być decyzja w czasie gry dla Dodgersów. Doznał kontuzji palców w trzecim meczu podczas skoku z powrotem do pierwszej bazy po próbie odbicia. Zdjęcie rentgenowskie było ujemne.

READ  Według urzędnika Białego Domu, wiceprzewodnicząca Kamala Harris w wywiadzie dla finalistów Sądu Najwyższego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *