Straszliwy wypadek w Bursie: zginęło 2 kierowców ciężarówek

Data utworzenia: 19 września 2023 13:02

Przerażający wypadek miał miejsce w Karahidir na obwodnicy Bursy. W wyniku awarii ciężarówka wjechała w kierowcę zaparkowanego na barierce, a następnie w autobus pasażerski. Choć w tym strasznym wypadku zginęli kierowcy ciężarówki, 4 osoby podróżujące autobusem odniosły lekkie obrażenia.

class=”medyanet-inline-adv”>

Do wypadku doszło około godziny 07:00 na obwodnicy Bursy w Karahidir. Ciężarówka prowadzona przez Rezula Ghakara (29 l.), jadącego z Ankary do Bursy, wjechała w ciężarówkę zaparkowaną przez Nesri Adley (68 l.) na barierce, a następnie w autobus pasażerski Kamil Ghoss Company zarządzany przez SS. To szło w tym samym kierunku.

Po zgłoszeniu na miejsce wysłano żandarmerię, transport regionalny, służby zdrowia i straż pożarną. Potwierdzono, że Nesri Adley, który wysiadł, aby naprawić swoją ciężarówkę, nie żyje. Resula Çakıra, kierowcy drugiej ciężarówki, nie udało się uratować i przewieziono go do szpitala szkoleniowo-badawczego Bursa Yüksek İhtisas, gdzie po udzieleniu pierwszej pomocy zabrano go karetką.

class=”medyanet-inline-adv”>

W wyniku wypadku 4 osoby podróżujące autobusem odniosły lekkie obrażenia, ruch na obwodnicy był utrudniony. Po usunięciu pojazdów ciężarówkami droga została otwarta dla ruchu.

Doniesiono, że ciało Nesri Adley zostanie pochowane w jego rodzinnym mieście Aksaray, a ojciec dwójki dzieci, Resul Kagar, w dzielnicy Gemlik w Bursie.

Straszliwy wypadek w Bursie: zginęło 2 kierowców ciężarówek
READ  Najważniejsze informacje Sądu Najwyższego: Senat potwierdza Ketanji Brown Jackson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *