Sojusznicy Trumpa twierdzą, że potwierdzili wkład redakcji, zanim zostali sabotowani przez filmowca

Wielu powiedziało, że powiedziano im, że dokument koncentruje się na dziedzictwie Trumpa i będzie godnym pochwały przedstawieniem.

Ale 17 miesięcy później filmowiec Alex Posiadacz6 stycznia 2021, Rebelia na Kapitolu i Włączył swoje strzały na wiele godzin. To sprawiło, że niektórzy w orbicie byłego prezydenta są nerwowi, powiedzieli CNN, ponieważ wielu nie pamięta pełnego zakresu ich komentarzy.

Adwokat Holdera zaprzecza, jakoby Trumpowi nadano kontrolę redakcyjną nad ostateczną produkcją.

„Trump nie starał się o żadną kontrolę redakcyjną nad serią. Wręcz przeciwnie, Alex Holder początkowo powiedział, że będzie miał pełną kontrolę redakcyjną. Trump nie rościł sobie żadnych praw do kontroli kontraktowej lub może ponownie rozważyć, więc nic nie ma”, Russell Smith powiedział CNN w oświadczeniu.

„Bezprecedensowy” trzyczęściowy film dokumentalny Holdera dotyczący wyborów w 2020 roku zostanie wydany latem tego roku w macierzystej firmie CNN, Discovery Plus. Dokument zawiera sceny, których nigdy wcześniej nie widziano na szlaku kampanii rodziny Trumpów i ich reakcjach na wyniki wyborów.

Dzieci ówczesnego prezydenta zasiadły do ​​kilku wywiadów z brytyjskim filmowcem, który był w ostatnich tygodniach urzędowania Trumpa. Ivanka Trump udzieliła trzech wywiadów, jej mąż Jared Kushner udzielił wywiadu dwa razy, a Eric Trump dwukrotnie, powiedział Holder w rozmowie z CNN. Donald Trump Jr. był przesłuchiwany raz na godzinę, ale jego próba przeprowadzenia drugiego wywiadu poszła na marne.

Kilka wywiadów, w tym z Ivanką Trump, przeprowadzono po tym, jak Trump przegrał wybory, ale on nadal startuje. Wiele wywiadów Ivanki Trump dotyczyło jej relacji z ojcem, a także opinii publicznej na temat wyzwań prawnych związanych z wyborami. Inne źródło podało, że Trump usiadł z Holderem na trzy tygodnie przed wyborami młodszymi.

Teraz wśród niektórych liczb pojawiają się pewne obawy dotyczące tego, co zostało powiedziane przez odwrócony aparat przez kilka godzin. Były doradca nie docenił możliwości powiedzenia czegokolwiek związanego z grupą.

READ  Prognoza pogody: Prognoza pogody na 5 kwietnia 2024... Jaka będzie dzisiaj pogoda? - Wiadomości z ostatniej chwili w Turcji

Wywiady zostały zorganizowane przez pokojowego wysłannika Trumpa na Bliski Wschód Jason Greenplot, który opuścił administrację w 2019 roku, ale ktoś zaznajomiony z tą sprawą powiedział, że był w bliskim kontakcie z najwyższymi urzędnikami. Greenblatt nie odpowiedział na prośbę CNN o komentarz.

Holder usiadł z komisją w czwartek rano za zamkniętymi drzwiami do spowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *