Skandal seksualny, który wstrząsnął Ameryką: i kościół Clintona

W USA 26-letnia nauczycielka z Arkansas, Regan Gray, została aresztowana pod zarzutem napaści na tle seksualnym na 15-letniego chłopca, z którym przebywała w kościele, w którym była wolontariuszką. Wiadomo, że kościół, w którym doszło do seksu, był odwiedzany przez byłego prezydenta USA Billa Clintona w związku z zarzutami, że Gray „codziennie prosił dziecko o nagie zdjęcia”.

Regan Gray, nauczycielka oskarżona o wykorzystywanie seksualne 15-letniego chłopca w jednym z największych kościołów w Arkansas, powiedziała na pierwszym przesłuchaniu, że uprawiali seks oralny tylko po to, aby chłopiec mógł „pozostać czysty”.

Gray (26 l.) niemal codziennie wysyłał chłopcu nagie zdjęcia po tym, jak zaczął ją nękać jesienią 2020 roku w kościele baptystów Immanuel Baptist Church w Little Rock, gdzie Clinton również często oddawał cześć.

Po tym, jak rodzice chłopca znaleźli na jego telefonie SMS-y o zdarzeniu, pastor kościoła początkowo wysłał Graya po pomoc psychologiczną, zamiast zgłosić sprawę policji. Ponieważ jednak napaść na tle seksualnym trwała nadal, sprawę skierowano do prokuratury.

Gray i 15-letni chłopiec rzekomo uprawiali seks w samochodzie Graya i w jego mieszkaniu w Monticello do maja 2021 roku. Jednak w swoim oświadczeniu złożonym prokuraturze dziecko oświadczyło, że nie pamięta, czy kobieta odpowiadała na prośby o udostępnienie nagich zdjęć.

Jednak już w trakcie mówienia dziecko powiedziało: „Nie pamiętam dokładnie, jak to robiłam, ale biorąc pod uwagę, jak często o to prosił, prawdopodobnie tak się stało”.

Ksiądz próbował zatuszować całe wydarzenie

Chłopiec powiedział detektywom, że znalazł numer telefonu Graya podczas czatu grupowego na koncercie kościelnym.

Rodzice chłopca skonfrontowali się z Grayem i powiadomili głównego pastora Stevena Smitha po odkryciu serii SMS-ów.

Pastor Smith powiedział, że Gray skonfrontował się z nim i zawiesił go w obowiązkach związanych z uczniem, mimo że upierał się, że jego związek z chłopcem nie miał charakteru seksualnego. O zdarzeniu zgłoszono także policję.

READ  Zabił swoją 72-letnią żonę, bo cena była zbyt wysoka.

Uznano jednak, że Regan Gray w dalszym ciągu znęcała się nad dzieckiem po powrocie z leczenia, w związku z czym zwróciła się o pomoc psychologiczną i przeniosła komunikację z dzieckiem na Snapchat.

Podczas spotkania z pastorem Gray przyznał, że związek miał „charakter seksualny” i kontynuował go po zawieszeniu.

Później wezwano policję, a chłopiec powiedział śledczym FBI, że jesienią 2020 roku para uprawiała seks od pięciu do dziesięciu razy. Zeznała, że ​​Gray uprawiał z nią seks oralny, ale para nie odbyła stosunku płciowego, „aby zachować czystość”.

Gdy incydent wyszedł na światło dzienne, Regan Gray została zawieszona w nauczaniu.

Gray jest oskarżony o napaść na tle seksualnym na 15-letniego chłopca w okresie od września 2020 r. do maja 2021 r. i został zwolniony za kaucją w wysokości 20 000 dolarów po tym, jak w środę oddał się policji w Little Rock.

Jego prawnik, John Ogles, powiedział, że zaprzecza zarzutom i oczekuje, że Gray oczyści swoje imię.

Odatv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *