Serdar Dursun, któremu nie spodobała się oferta Fenerbahçe, został przeniesiony do I ligi

Na początku i w przerwie poprzedniego sezonu zastąpił go Fatih Karakumruk FenerbahçeWracając do nowego adresu Serdara Dursuna, może to być TFF 1st League.

Spotkania rozpoczęły się od Kokelisporu

Kocaelispor dodał Serdara Tursuna do listy transferowej, ponieważ kontynuują przygotowania do kolejnego sezonu, którego celem jest mistrzostwo. Według Özgür Kocaeli News; Kontynuując pracę zgodnie z oświadczeniem trenera Ertuğrula Sağlama, zarząd Kocaelisporu wyciągnął ręce w sprawie transferu Serdara Tursuna, którego kontrakt z Karakumrukiem wygasł. Körfez rozpoczął rozmowy z doświadczonym środkowym napastnikiem.

Otrzymał BONSERVICE

Serdar podpisał roczny kontrakt z Karakumrak. FenerbahçePrzyszedł na wypożyczenie. Na koniec sezonu narodowy zawodnik, któremu wygasł kontrakt z obydwoma klubami, otrzymał opłatę transferową.

Nie spodobała mu się oferta Fenerbahce

Według źródeł bliskich klubowi Serdar Tursan czeka na decyzję trenera Fenerbahce Jose Mourinho. Aktualności był pomiędzy Fenerbahçe zaproponowało Serdarowi Dursunowi nowy kontrakt, chcąc, aby pozostał w drużynie jako lokalny napastnik, jednak doświadczony napastnik nie przyjął oferty, uznając ją za zbyt małą.

Wydajność w zeszłym sezonie

W sezonie 2023/24 Serdar Tursan rozegrał łącznie 35 meczów i 9 razy trafiał do siatki. 32-letni napastnik dwukrotnie strzelał gole swoim kolegom z drużyny.

Wiadomości z meczu Fatiha Karagümrüka Serdara Dursuna Fenerbahçe Kocaeli

READ  Podsumowanie meczu Çorum FK 1:1 Bodrum FK - Last Minute TFF 1st League News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *