Seahawks vs. Bears Wynik: aktualizacje na żywo, kanał telewizyjny, informacje o transmisji, szanse na mecz sezonowy w Seattle

Drugi tydzień przedsezonu NFL rozpocznie się dziś wieczorem od starcia między Chicago Bears i Seattle Seahawks. Seahawks mają dwóch znaczących graczy nieaktywnych. Drew Lock, który miał kontynuować walkę rozgrywającego Seattle, nie będzie mógł rywalizować z Geno Smithem po pozytywnym wyniku testu Covid-19. Kenneth Walker III ponownie wyszedł, ponieważ nowicjusz ma do czynienia z problemem przepukliny.

W przypadku Chicago linia ofensywna będzie wyglądać na odreagowanie po występie przeciwko Kansas City Chiefs w zeszły weekend. Linia pozwalała w sumie na pięć worków, ale rozgrywający widzieli kilka trafień. Justin Fields wykonał 4 z 7 podań na 48 jardów w ograniczonej akcji i miał kilka fajnych ukończeń. Trevor Siemian miał solidną grę, rzucając dwa przyłożenia, które zapoczątkowały bieg drugiej połowy Chicago, który umieścił Bears w zwycięskiej kolumnie. Uważaj na początkującego bezpieczeństwa Jaquana Briskera, który jest niecierpliwy po swoim pierwszym występie wystawowym.

Czwartkowe lampki nocne między dwoma przeciwnikami NFC. Śledź na poniższym blogu na żywo, gdy wkraczamy w przedsezon.

Jak zobaczyć

Data: czwartek, 18 sierpnia | Czas: 20:00 ET
Lokalizacja: Pole Lumana (Seattle)
TELEWIZJA:
ESPN (strumień włączony Wypróbuj fuboTV za darmo)
Podążać: Aplikacja sportowa CBS
linia: Seahawks -3,5, O/U 39,5

READ  Chorwacja vs. Brazylia – Raport z meczu piłki nożnej – 9 grudnia 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *