Sacha Boey przeszedł do Bayernu Monachium za rekordową kwotę 32 milionów euro! Galatasaray ma 2 kandydatów na miejsce Boe

class=”medyanet-inline-adv”>

Po wielu dniach oczekiwań w Galatasaray Sacha Boi został przeniesiony do światowego giganta Bayernu Monachium. Francuski prawy obrońca został sprzedany niemieckiej firmie za 32 miliony euro plus specjalne konkursy i organizacje, z których dochód zostanie przekazany żółto-czerwonemu klubowi. 23-letni Boyy przeszedł do historii jako najdroższy piłkarz, jaki kiedykolwiek sprzedano za granicę z Turcji, i oczekuje się, że dzisiaj w Monachium podpisze kontrakt, dzięki któremu pozostanie w Bayernie przez 4,5 roku.

Zaczęło się o 23:30 i nie skończyło się nawet o 05:00

Dzień wcześniej podpisał kontrakt z prowadzonym od jakiegoś czasu Bayernem Monachium na 3,5 mln euro rocznie i poinformował o sytuacji zarząd Galatasaray, z tego powodu nie zagrał w meczu z Istanbulsporem . . Po podpisaniu kontraktu zawodnika rozpoczęły się negocjacje transferowe klubów. Menedżerowie firmy Stellar, Bayern, zatwierdzili transfer i to menadżer Boeya spotkał się z Galatasaray Sportif A.Ş poprzedniego wieczoru o godzinie 23:30. Zasiadł przy stole z wiceprezydentem Erdanem Timurem.

class=”medyanet-inline-adv”>

Powiedział: „Zgodziłem się z Bayernem Monachium”.

Pierwotnie sugerowana kwota wynosiła 15 milionów euro. Timur natychmiast odmówił, a Bayern zaczął zdobywać przewagę. Ponieważ negocjacje trwały do ​​godziny 05:00 i nie osiągnięto porozumienia, strony udały się spać. Ponownie od godziny 09:00 do godziny 20:00 liczba ta osiągnęła rekordowy poziom. Zgodnie z umową Bayern zapłaci 32 miliony euro, a po specjalnych meczach i ustaleniach pomiędzy obiema drużynami kwota ta wyniesie 40 milionów euro.

Bergen Gudlu zabrał pasażera

Sacha Poi, który rano przyleciał do Niemiec, spotkał na lotnisku Atatürk swojego bliskiego przyjaciela z Galatasaray, Bergena Kutlu. Francuska gwiazda wylądowała w Monachium około godziny 10:00. Boey w ciągu dnia przejdzie badania lekarskie, a następnie podpisze 4,5-letni kontrakt.

Chęć powołania do reprezentacji Francji

READ  Tusko Vujosevic: „Gdybym był Nikolą Miroticiem, nie złamałbym słowa”

Będzie zarabiał 3,5 miliona euro rocznie, a jego chęć powołania do reprezentacji Francji odegrała kluczową rolę w tym, że Sacha Boe wybrał Bayern Monachium. Wiadomo, że młody piłkarz, który nie został powołany do kadry narodowej pomimo dużych sukcesów w Galatasaray w ostatnich dwóch sezonach, myślał: „Nie zostałem wybrany do reprezentacji narodowej, ponieważ gram w Turcji, mogę”. Jeśli przejdę do Bayernu Monachium, zadzwonię”.

class=”medyanet-inline-adv”>

2 kandydatów na miejsce Pai: Senaya lub Zeki Selig

Galatasaray zdecydował się sprzedać Sachę Boeya Bayernowi Monachium za rekordową kwotę, a na miejsce francuskiego prawego obrońcy zgłosiło się dwóch kandydatów. Po pierwsze, drugi kandydat zarządu Romy, Jackie Celik, który umieścił w swoim programie 22-letniego Marvina Senayę, grającego we francuskiej drużynie Strasburg. Senaya, którego wartość rynkowa wynosi 1 milion euro, wystąpił w tym sezonie 19 oficjalnych występów. Wyceniony na 6 milionów euro Zegi wystąpił w 15 meczach. Mówi się także, że Galatasaray jest zainteresowany 19-letnim napastnikiem Emirhanem Demirkanem, grającym w młodzieżowej drużynie Bayernu Monachium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *