Fenerbahçe zremisowało z trudnym przeciwnikiem w lidze konferencyjnej

class=”medyanet-inline-adv”>

W ostatniej 16. kolejce Ligi Konferencyjnej UEFA belgijska Union Saint-Guillois zmierzyła się z Fenerbahçe, jedyną drużyną reprezentującą Turcję w Europie. W Lidze Konferencyjnej pierwszy mecz z 1/8 finału zostanie rozegrany 7 marca, a rewanż 14 marca. Fenerbahçe w pierwszym meczu gra w Belgii. Rewanż odbędzie się 14 marca w Kadikoil. Menedżer Yellow-Dark Blue Selahtin Baki ocenił losowanie w Nyonie w Szwajcarii następującymi słowami:

Zespół, który pokonał Liverpool

„Nasze genetyczne nieszczęście znów się powtórzyło. Wylosowaliśmy jedną z drużyn, która w losowaniu zagrała najlepiej w piłkę nożną. Union Saint-Guillois wyprzedza w lidze Anderlecht i pokonuje Liverpool w kwalifikacjach Ligi Europy. Dynamiczna grupa, w której średnia wieku wynosi 25. Ale to nas nie przeraża. Obecnie jesteśmy w Turcji. Tylko przedstawiciele. Mamy wielu fanów w takich krajach jak Belgia, Holandia itp. Mamy nadzieję, że zaliczymy tę trasę dzięki dobrej nauce naszego nauczyciela.

class=”medyanet-inline-adv”>

Chcemy finału w Grecji

Baki z Selaht podkreślił, że ich celem jest finał Ligi Konferencyjnej UEFA Europa: „To finał, którym każdy, kto w głębi serca czuje się Turkiem, może być bardzo podekscytowany. Nie chcę rzucać negatywnego światła na drużynę, ale mamy nadzieję, że zobaczymy Fenerbahce w finale w Grecji. Naszym pragnieniem jest wzniesienie tam trofeum od nazwy stadionu (Hagia Sophia). „Śnimy o tym dniu z podekscytowaniem”. Dokonał swojej oceny.

READ  Oglądaj na żywo mecz Casimbasy Fenerbahce 📺 | Kiedy mecz Kasımpaşa - Fenerbahçe? Kiedy? Na którym kanale jest mecz na FB? - Wiadomości z ostatniej chwili Fenerbahce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *