Rosja Zachodowi: Nie oddamy nowych terytoriów w zamian za zamrożone rosyjskie aktywa – Breaking World News

W opublikowanym w USA raporcie dziennika „Wall Street Journal” (WSJ) Niemcy argumentowały, że aby zachęcić Rosję do zakończenia wojny na Ukrainie, nie powinna dotykać zamrożonych rosyjskich aktywów i nie wykorzystywać ich jako atutu w negocjacjach. Część jego terytorium.

W komunikacie prasowym WSJ „Niemiecki widok” Rzeczniczka rosyjskiego spraw zagranicznych Zacharowa wydała oświadczenie w tej sprawie „Nie wiem, kto tam czego broni, ale majątek nie zostanie przeniesiony na ziemie. Nie negocjujemy o naszej ojczyźnie”. powiedział.

Według Sputnika Zacharowa ostrzegła, aby nie dotykać rosyjskich aktywów, w przeciwnym razie nastąpi ostra reakcja na kradzież Zachodu. „Wielu ludzi na Zachodzie już to rozumie. Ale niestety nie wszyscy”. powiedział.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow podkreślił, że jeśli Zachód zrobi krok w tym kierunku, zagraniczne kraje i państwa, które mają swoje aktywa w krajach zachodnich, powinny 10 razy pomyśleć przed podjęciem nowych inwestycji. „Wiarygodność może zniknąć. Wiarygodność może zniknąć z dnia na dzień w wyniku jednej głupiej, błędnej decyzji. Odzyskanie jej zajmie dziesięciolecia. powiedział.

READ  Postawił się za założeniem, że wyśle ​​emigrantów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *