W Niğde odbył się konkurs „HackNiğde Future Solutions Hackathon”.

NİĞDE (AA) – W Niğde odbył się konkurs „HackNiğde Future Solutions Hackathon”.

We współpracy z Uniwersytetem Ömera Halisdemira, Niğde Technopark i Agencją Rozwoju Ahiler, przy wsparciu Gubernatora, Urzędu Miejskiego oraz Bor Karma i Specjalnej Zorganizowanej Strefy Przemysłowej Skórzanej, 24 zespoły i 85 zawodników przygotowało swoje oprogramowanie związane ze sztuczną inteligencją. plany i przedstawił je jury w ciągu 24 godzin.

Przemawiając podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Centrum Kongresowo-Kulturowym Męczennika Omara Halistemira, doradca kanclerza przemysłu obronnego i generalny koordynator klastra bezpieczeństwa cybernetycznego w Turcji Albazlan Kecici powiedział, że rząd chroni produktywną młodzież.

Wskazując, że sztuczna inteligencja jest ważnym elementem cyberbezpieczeństwa, Khezi stwierdził: „Nasz kraj wykonał trudne zadanie w dziedzinie bezpieczeństwa. Jesteśmy teraz krajem posiadającym wartość marki i patenty w dziedzinie bezpieczeństwa. Osiągnęliśmy bardzo wiele ważne zwycięstwa w lidze gigantów i osiągnęliśmy to, ufając naszym młodym braciom takim jak Ty”. Katedra Systemów Informatycznych i Klastra Cyberbezpieczeństwa” – powiedział.

Gubernator Kahid Celik dodał: „Uwierzcie mi, kiedy prezentujecie produkt, nie da się tego zrobić bez pracy. Jeśli wierzycie w siebie i pracę, nie ma niczego, czego nie można pokonać”. powiedział.

Dziekan profesor Uniwersytetu Ömera Halisdemira. Dr. Hasan Uslu powiedział, że ten konkurs jest jednym z ważnych działań uczelni.

Dyrektor generalny Niğde Technopark Rıfat Bataloğlu podziękował wszystkim uczestnikom i zawodnikom.

Po przemówieniu wręczono nagrody zwycięskim drużynom i zawodnikom.

READ  Szczyt Inżynierii i Technologii na Uniwersytecie Üsküdar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *