„Dlaczego moja dziewczyna jest taka piękna?” Zrośnięte bliźniaki opowiadają o swoich zmaganiach! „Jest fajny i bardzo zabawny”

23-letnie bliźniaki syjamskie Lupita i Carmen Andrade urodziły się w Meksyku, wyemigrowały do ​​Stanów Zjednoczonych i mieszkają z rodziną w Connecticut. Bliźniacy zauważyli, że jako dzieci poddawani byli fizjoterapii i twierdzili, że pierwsze kroki stawiali w wieku czterech lat.

class=”medyanet-inline-adv”>

Operacja resekcji zagraża życiu

zrośnięte bliźniaki; Ma wspólną miednicę, układ rozrodczy, nerki i układ krążenia oraz nogi. Kiedy Carmen mówi, że kontroluje prawą nogę: „To nigdy nie jest dobry moment, tak trudno tak żyć. Kiedy idziemy do kina, na koncert, dzielimy osobne miejsce. Podróżujemy i dzielimy miejsce w samolocie.”

Chociaż mieli pewne trudności, Carmen stwierdziła, że ​​wiedli razem „cudowne życie”. Interwencja chirurgiczna w celu rozdzielenia bliźniąt zagraża życiu.
74-letnia „babcia z bronią”: okradła bank i straciła pieniądze!
Sprawdź wiadomości


Słynne bliźnięta syjamskie pobrały się!  Dzieli się ciałem z siostrą, a teraz chcą „dzieci”Słynne bliźnięta syjamskie pobrały się! Dzieli się ciałem z siostrą, a teraz chcą „dzieci”
Sprawdź wiadomości

Zwraca na siebie uwagę, gdy nie pyta o swojego bliźniaka.

Dlaczego moja dziewczyna jest taka piękna?Carmen i Lupita stały się znane dzięki postom na swoich kontach w mediach społecznościowych. Jedna z bliźniaczek, Carmen, dzieli się swoim życiem randkowym i zmaganiami. W związku z tym młoda dama ma chłopaka o imieniu Daniel. Carmen powiedziała, że ​​poznała Daniela w aplikacji randkowej i zauważyła, że ​​nie zapytał jej o jej bliźniaka.

class=”medyanet-inline-adv”>

Według brytyjskiej prasy Carmen, która jest z Danielem od czterech lat, nagrała ze swoim kochankiem wideo i udostępniła je na swoim koncie w mediach społecznościowych. Na filmie Daniel opowiedział o geście, który wykonał, aby pokazać swojej dziewczynie, jak bardzo ją docenia.


Pan młody ma 63 lata, panna młoda 36: Mój mąż nazywa się „Dziadek”!Pan młody ma 63 lata, panna młoda 36: Mój mąż nazywa się „Dziadek”!
Sprawdź wiadomości

„Jest taki fajny i zabawny”

Na filmie Daniel pyta: „Dlaczego moja dziewczyna jest taka piękna?” Powiedział, że zrobił prezentację w programie PowerPoint: W przygotowanej przez siebie prezentacji mówił o słodyczy i poczuciu humoru swojej dziewczyny.

Opowiadając o prezentacji w nagraniu, które wspólnie udostępnili, młodzieniec powiedział:


„Przygotowałem dla Ciebie pokaz slajdów. «Dlaczego moja dziewczyna jest taka niesamowita?» „Jest świetny, naprawdę fajny i naprawdę zabawny”.


Wyjaśnił, że poza bliźniakami nie mogli mieć dzieci ze względu na stan zdrowia i zażywane leki.


Emerytura w wieku 11 lat!  Zarób 110 tysięcy funtów w jeden miesiącEmerytura w wieku 11 lat! Zarób 110 tysięcy funtów w jeden miesiąc
Sprawdź wiadomości


Matka z 22 dziećmi!  Widzowie brytyjskiej pary są zdumieni: urodziła w wieku 47 latMatka z 22 dziećmi! Widzowie brytyjskiej pary są zdumieni: urodziła w wieku 47 lat
Sprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *