Izraelski minister: „Oglądaj dalej seriale Erdoğana, Drilisa i Kurtulusa” – odpowiedziało Ministerstwo Spraw Zagranicznych: oznaka twojego stanu umysłu!

Centrum wiadomości T24

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Minister Spraw Zagranicznych Izraela Izrael KatzOdpowiedział na post dotyczący prezydenta Erdogana. ministerstwo, „To obranie za cel naszego prezydenta, który jasno stwierdził prawdę, wskazuje na stan umysłu izraelskiego rządu”. powiedział.

Prezydent i lider AKP Recepa Tayyipa ErdoganaW swoim dzisiejszym przemówieniu na Konferencji Międzyparlamentarnej w Jerozolimie „Będziemy nadal widzieć naszych braci Hamasu broniących swojej ojczyzny przed okupantami jako «Quai Milliyeh» Palestyny” Jego słowa stały się modnym tematem. Erdogan, który ponownie porównał Hamas do Gwaii Milliyeh, w swoim przemówieniu także wycelował w Izrael i administrację premiera Netanjahu: „Ci, którzy chcą zobaczyć faraonów współczesności, nie powinni oddalać się daleko. Spójrzcie na tych, którzy brutalnie zabili 35 tysięcy Palestyńczyków. Dzisiejsi Hitler i naziści to mordercy, którzy zabili ponad 15 tysięcy dzieci w Gazie. Jak każdy przestępca. W twarz , jak powiedział Tayyip Erdogan: „Nie możesz związać jego serca. Nigdy nie ulegniemy Waszej presji” – uważa izraelska administracja. powiedział. Również do handlu z Izraelem „Zerwaliśmy nasze więzi z Izraelem, zwłaszcza biznesowe, i zrywamy je” powiedział.

„Kontynuuj oglądanie serialu telewizyjnego Drilis i Kurtulus”

Po przemówieniu Erdogana izraelski minister spraw zagranicznych Israel Katz udostępnił post w języku tureckim na swoim koncie X w mediach społecznościowych. Zdjęcie Erdogana w poście zostało przerobione w Photoshopie. Odnosząc się do swojego przemówienia na Konferencji Międzyparlamentarnej w Jerozolimie, Katz powiedział: W swoim poście, napisanym po turecku, otagował serial Trilis i Kurtulus oraz oficjalne konto Erdogana, pisząc:

„Erdogan marzy o ponownym ustanowieniu Imperium Osmańskiego i dziś kontynuował swoje ataki i obelgi wobec Izraela na Konferencji Międzyparlamentarnej Platformy Jerozolimskiej. Bohater Bractwa Muzułmańskiego.@RTDogan Marzy o pokonaniu Izraela, zdobyciu Jerozolimy i przewodzeniu światu muzułmańskiemu. Erdoğan, ty @DirilisDizisi we @Grulus DGC „Oglądaj dalej swoje seriale i marz dalej”.

Sprawy zagraniczne: Jest to wskaźnik sposobu myślenia izraelskiego rządu

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odpowiedziało także na post izraelskiego ministra w sprawie prezydenta Erdogana. W pisemnym oświadczeniu ministerstwo stwierdziło:

READ  Uważam, że słuszne jest, aby lider CHP spotkał się z Prezydentem

„Stanowisko izraelskiego ministra spraw zagranicznych wymierzone w naszego prezydenta jest podłe i podłe stwierdzenie. Atakowanie naszego prezydenta, który w ten sposób demaskuje fakty, jest oznaką mentalności izraelskiego rządu. Izraelski rząd z pewnością zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed wymiarem sprawiedliwości Turcja i Izrael” „Będzie w dalszym ciągu nieustraszenie wyrażał ucisk Izraela wobec narodu palestyńskiego”.

Kliknij – Izraelski minister, któremu wiceprezydent powiedział „Erdogan, oglądaj serial Trillis”: Obrzydliwe, bezwstydne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *