Robert Saleh z Jets nie zaakceptuje Zacha Wilsona jako QB Sunday

FLORHAM PARK, NJ – Trener New York Jets Robert Saleh powstrzymuje się od swojego zaangażowania. Zacha WilsonaUstal ewentualną zmianę kwartalną w tym tygodniu.

Saleh nie zaangażowałby się w poniedziałek, gdyby drugi wybór w klasyfikacji generalnej 2021 rozpoczął się w niedzielę przeciwko Chicago Bears, trzy tygodnie po tym, jak Wilson wykluczył kontuzję i byłby starterem do końca sezonu.

Oznaczało to pierwszą oznakę wątpliwości ze strony organizacji co do statusu rozgrywającego nr 1 Wilsona.

„Mamy wszystko na stole w ciągu najbliższych kilku dni” – powiedział Saleh.

Zapytany, czy jest gotów nazwać Wilsona jako startera w tym tygodniu, powiedział: „Nie teraz, dopóki nie ocenimy wszystkiego”.

Wilson został poinformowany o swoim stanie przez trenerów.

Mike’a White’a Dalej na wykresie głębokości Józef Flacco, Wilson rozpoczął pierwsze trzy mecze, gdy doszedł do siebie po wcześniejszej kontuzji kolana. Saleh nie wykluczył rozgrywającego jako potencjalnego zastępcy.

Wilson ma 5-2 jako starter, ale grał słabo w dwóch z ostatnich trzech meczów – obie przegrane z New England Patriots. W niedzielnej porażce 10-3 wykonał zaledwie dziewięć z 22 podań na 77 jardów. Potem wziął na siebie część odpowiedzialności za komentarze, które stały się wirusowe. Zapytany, czy zawiódł swoją obronę, Wilson po prostu powiedział: „Nie. Nie”.

Źródła podają, że niektórzy obrońcy byli zdenerwowani komentarzami.

Oczywiste jest, że Salah nie był zadowolony ze sposobu, w jaki Wilson poprowadził swoją pomeczową konferencję prasową.

„Czy to źle? Oczywiście” – powiedział Saleh. – Czy będzie dobrze? Oczywiście.

Powiedział, że Wilson musi zrozumieć, że „naszym zadaniem jest przyjmowanie kul i posiadanie tego” oraz „nie sądzę, aby wskazywał na to, co myśli o swoim zespole lub kolegach z drużyny”.

Słabe wyniki Wilsona były omawiane na spotkaniu zespołu w poniedziałek, podało źródło. Saleh powiedział, że wszystkie występy – dobre i złe – są omawiane na posiedzeniach zarządu.

READ  W wyborach do Senatu Gruzji oddano ponad 180 000 głosów

Z bilansem 6-4 Jets nadal walczą o play-offy, ale Wilson nie dorobił się wiele. Ma tylko cztery podania przyłożenia, o jedno mniej niż Flacco, który nie grał od trzeciego tygodnia.

Saleh podkreślił, że oceniana będzie każda pozycja, nie tylko rozgrywający.

„Kiedy stawiasz 100 jardów ataku [actually, 103]Nie obchodzi mnie, jak dobra jest Nowa Anglia – oni są dobrzy – to jest nie do przyjęcia” – powiedział Saleh. „To nie jest futbol NFL”.

Ofensywny występ w drugiej połowie (w sumie 2 jardy) był „pies—”, powiedział Saleh po meczu. Saleh powiedział w poniedziałek, że nie planuje zastąpić playcallera, koordynatora ofensywy Mike’a LaFleura.

Wilson znalazł się pod ostrzałem po trzech przechwytach 30 października przeciwko Patriotom, ale dobrze odpowiedział solidnym występem w zdenerwowaniu Buffalo Bills.

Ale niedzielny występ był dużym krokiem wstecz. odbiorcy Garretta Wilsona I Denzela Mimsa byli wyraźnie sfrustrowani podczas gry i Garretta Wilsona Zach był wściekły na reporterów, mówiąc, że „przeprasza” za obrazę, nie wymieniając nazwiska Wilsona.

„Myślę, że mamy obronę na poziomie mistrzowskim i myślę, że mamy świetnych graczy” – powiedział Saleh. „Myślę, że ze schematycznego punktu widzenia jesteśmy tam ze wszystkimi. Ale próbuję ocenić, jak możemy trochę odciąć się od tego ataku”.

Wilson zajmuje 23. miejsce w sumie QBR (45,2) i 34. wśród 34 zdających pod względem procentu ukończenia (55,6). Wszyscy trzej dostępni w poniedziałek w mediach piłkarze wyrazili zaufanie do Wilsona. Wilson zapytał strażnika o swój poziom pewności siebie Lagana Tomlinsona Powiedział: „To wysoko. To nasz rozgrywający. Co ty na to?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *