Rekordowy sukces studentów Szkoły MBA w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Opartej na Naukach URFODU

29 uczniów MBA Schools of Medicana Educational Group, którzy brali udział w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Opartej na Wiedzy Naukowej URFODU z zakresu matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka angielskiego i geografii, zakwalifikowało się do medali za osiągnięcia, dyplomu I stopnia, dyplomu 154, studentów II stopnia. , 241 studentów zakwalifikowało się do dyplomu III stopnia i 686 studentów zakwalifikowało się do dyplomu uczestnictwa.


Studenci szkół MBA rozwinęli swoje umiejętności rozwiązywania niestandardowych problemów dzięki osiągnięciom URFODU oraz zdobyli doświadczenie w działalności naukowo-badawczej na międzynarodowej platformie, prowadząc z pasją do nauki spersonalizowany projekt sukcesu.


Podkreślając pozytywny wkład konkursu URFODU w kształtowanie tożsamości edukacyjnej, Ayfer Batı, dyrektor generalny szkół MBA Medicana Education Group, powiedział: „Dzięki naszej nowoczesnej wizji programu nauczania zależy nam na poprawie treści nauczania i doświadczeń naszych uczniów. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich platformy globalne Nazwa tożsamości „Lepszy świat, lepszy ja”. Gratuluję naszym uczniom i cenionym nauczycielom ich ciężkiej pracy.

Wiadomości na iha.com.tr są publikowane w formie podsumowania. Z panelu subskrybenta możesz uzyskać dostęp do wideo, zdjęcia i tekstu wiadomości.

READ  Sekret dłuższego życia może być prosty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *