Burak Yilmaz wraca do Turcji! Będzie wybierał pomiędzy dwiema różnymi opcjami.

Podobno Burak Yılmaz, który oficjalnie rozstał się z Fortuną Sittard, wraca do Turcji. Trener biało-czarnych Şenol Güneş podobno chce widzieć 37-letniego piłkarza w swoim zespole. Z drugiej strony Eyüpspor, którego trenerem jest Arda Duran, również chce mieć doświadczonego napastnika.

Burak Yılmaz, który kontynuuje karierę w Holandii od 3 sezonów, powiedział, że odszedł z Fortuna Sittard z oświadczeniem, które złożył wczoraj. Zgłoszono roszczenie dotyczące bomby w związku z doświadczonym napastnikiem.

„Pomaga nam na boisku i poza nim”

Według doniesień w Fanatik, Burak Yılmaz mógł wrócić do Beşiktaş. Şenol Güneş, trener drużyny Czarno-białych, chciał zobaczyć 37-letniego piłkarza w swojej drużynie, mówiąc: „Z Burakiem w naszej drużynie nic nie tracimy, a zyskujemy. On jest kimś. klubu. Pomaga nam na boisku i poza nim”. Mówi się. Burak Yılmaz w swoich poprzednich wypowiedziach stwierdził, że nie wróci do Beşiktaş. Z drugiej strony podobno zainteresowany doświadczonym napastnikiem jest również trener Ardy Duran, Ayubspor.

– Zaraz ci powiem, co się stało.

Burak Yılmaz powiedział w swoim oświadczeniu: „Nie będzie mnie w Fortuna Sittard w przyszłym sezonie. Wkrótce opowiem, co wydarzyło się w klubie. Życzę sukcesów”.

syn Tiki gra Burak Yilmaz wraca do Turcji! Będzie wybierał pomiędzy dwiema różnymi opcjami.

READ  Uğurcan Çakır zamienia się w lwa! Nawet nowe dzieło Muslery jest gotowe w Galatasaray

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *