Reakcja sędziego Bendixsporu: Zawodnicy Fenerbahce wywierali presję na sędziego

class=”medyanet-inline-adv”>

Asystent trenera Eren Şafak wygłosił oświadczenie podczas przegranej 4:1 Pendixsporu z Fenerbahçe w 29. tygodniu rozgrywek Trendyol Super League.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej gry. W pierwszej połowie widzieliśmy pracę, którą wykonaliśmy na boisku. W drugiej połowie, pod wpływem decyzji sędziego, zespół zaczął się powoli wycofywać. Zaczęliśmy się cofać. ponieważ nie mogliśmy utrzymać piłki” – powiedział Shafaq. powiedział.

„Jest wiele problemów z sędzią”

W odpowiedzi na decyzje sędziego Eren Şafak powiedział: „Dziś sędzia ma wiele problemów. Wykorzystał wszystkie swoje uprawnienia dyskrecjonalne na korzyść Fenerbahçe. To nie jest kwestia czerwonej kartki Velintona. Każdy ma tu swój wkład. Piłkarze Fenerbahçe wywierali presję sędziego, Mert Hakan 3 punkty.” Powinien dzisiaj otrzymać żółtą kartkę. Nasza praca jest tutaj kradziona. Zapytaliśmy czwartego sędziego: „Co mogę zrobić?” „Nasza ciężka praca została okradziona. Bardzo nam przykro. Dostaliśmy dwie czerwone kartki, mamy bardzo mały zespół, ale nasz przyjaciel sędzia o tym nie pomyślał. Wierzę, że pozostaniemy w lidze”. powiedział.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Byliśmy pomocni, ponieważ tak łatwo zaproszono niewłaściwe osoby”.

„Uważamy, że dobrze rozpoczęliśmy mecz” – powiedział asystent trenera Bendixsporu Eran Shafak na konferencji prasowej po meczu. Uczyliśmy się, jak zatrzymać przeciwnika i jak reagować na nasze stałe fragmenty gry. Przełożyło się to na skuteczność w drugiej połowie meczu. W tunelu część zawodników obwiniała sędziego. Myślę, że cierpiał z tego powodu w drugiej połowie. Rozpoczynając drugą połowę, nie sądziliśmy, że będziemy się zbytnio cofać. Musieliśmy popełnić zbyt wiele łatwych błędów, jak je nazywano. W przypadku niektórych zawodników dokonaliśmy obowiązkowych zmian. Można szczególnie zarzucić Velintonowi postawę, ale naszym zdaniem nie jest to pozycja uzasadniająca czerwoną kartkę. Przy trzecim golu Rasool był wyraźnym faulem. Nasz przyjaciel sędzia również to zignorował. Jesteśmy dumni z naszego zespołu.

READ  Fernando Morientes przyjechał do Turcji na leczenie przepukliny dysku

„Bardzo nam przykro, że nasza praca została skradziona”

„Dokonano poważnej inwestycji. Szanujemy społeczność Fenerbahce, ale chcemy, aby ona też szanowała nas. Sędzia całkowicie przejął grę. To dla drużyny przeciwnej. Myślimy o dotknięciu drużyny w reprezentacji. Dzisiaj.” „Bardzo nam przykro, że zostaliśmy pokonani i że nasze wysiłki zostały skradzione” – powiedział.

class=”medyanet-inline-adv”>

Şafak odpowiedział na pytanie dotyczące czerwonej kartki dla trenera İbrahima Üzülmeza: „Protestował normalnie, sędzia pokazał czerwoną kartkę, ponieważ wszedł na boisko. „Podczas podejmowania decyzji mogą wystąpić takie reakcje” – powiedział.

„Nie sądzę, że zasady dotyczące sędziów w Turcji i Europie są takie same”

Mówiąc o decyzjach sędziowania meczów rozgrywanych w Lidze Tureckiej i Pucharach Europy, Shafak powiedział: „Nie sądzę, że zasady sędziowania w Turcji i Europie są takie same. Myślę, że przyjemność oglądania będzie tam znacznie większa. „Nasi przyjaciele sędziowie powinni nas wspierać, nie rozdawać zbyt łatwo kartek, nie ogłaszać łatwych fauli i pozwolić na walkę” – podsumował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *