Reakcja Doka ministra przemysłu i technologii Varanga na Kılıçdaroğlu

„Nie powiedzieliśmy nic złego o tureckim projekcie samochodowym”, powiedział Kilidaroglu, odpowiadając na komentarze prezesa CHP, Kemala Kilidaroglu, na temat Doka na imprezie, w której uczestniczył. Wierzą, że oszukując obywateli, mogą osiągnąć polityczne rezultaty.

Minister przemysłu i technologii Mustafa Varank, który spotkał się z liderami w Bursie w Merinos Atatürk Congress and Culture Center, odpowiedział na jego wypowiedzi na temat Doka podczas wydarzenia, w którym uczestniczył lider CHP, Kemal Kilidaroglu. Przypominając odpowiedź Kılıçdaroğlu na pytanie dotyczące Doka w programie: „Nigdy nie sprzeciwialiśmy się tureckiemu projektowi samochodowemu”, minister Varank powiedział: „Pamiętamy, co ty i przedstawiciele mówili o Doku. „Przybyliście razem i robiliście samochody. „Kto jest naszym obywatelem, który mówi prawdę, kto jest uczciwy, a kto nie. To jest najlepszy wyborca. Tak jak to było od 21 lat, nasz naród skorzysta ze swojej dyskrecji na rzecz prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana 28 maja. będzie kontynuowany. Zdecydowanie na naszej drodze” – powiedział.

Musimy pozbyć się tej postawy oporu.

Varank, który nie waha się krytykować rządu i rządu, powiedział: „Nie obchodzi nas prawdziwa konstruktywna krytyka opozycji i naszych niedociągnięć. To również pozwala nam wykonywać naszą pracę właściwie. czy ludzie walczą z wioślarzami, musimy tu tracić energię. Turcja uczyniła swoje samochody elektrycznymi”. Jeśli pytają mnie: „Na świecie są pojazdy napędzane wodorem, co z tym robisz? Co odpowiadam Co, zorganizuję się. Jeśli powiesz: „To nadchodzi”, wyśmiewam się z ciebie. „Jesteś takim ignorantem, by sądzić, że Zemlik jest we Włoszech” — powiedziałbym. Musimy się uwolnić. To zrozumienie opozycji” – powiedział.

Podczas ceremonii podpisania umowy współpracy BEBKA-Informatics Valley DIGIAGE Game Camp, w której uczestniczył rano, minister Varank zwrócił uwagę, że w ciągu ostatnich 2 lat przedsiębiorcy z branży technologicznej otrzymali inwestycje o wartości ponad 1,5 miliarda dolarów.

READ  Jakie są zalety technologii HIFEM w kulturystyce? | Kolumna Şehnaza Askeroğlu

Minister Varank powiedział: „Dolina Informatyki, która kontynuuje swoją działalność w Stambule, Kocaeli, Izmirze i Azerbejdżanie, rozpocznie również obsługę Bursy. Dzięki Dolinie Informatyki przekażemy kolejną darowiznę naszej młodzieży, która uczestniczy w Centrum Inkubacji TechINBursa i chce tu komercjalizują swoje pomysły. Dolina Informatyki i BEBKA, dołączyła też TechINBursa. Odtąd „Chcę być przedsiębiorcą. Mam pomysł i go skomercjalizuję. Przyszliśmy razem. przyjaciele Dzięki produktywności technologii, którą udostępniamy oraz technologii, którą rozwijamy i rozwijamy, nasi młodzi ludzie odniosą znaczący sukces. Przyjeżdżają i aplikują do Centrum Inkubacji TechINBursa naszej firmy deweloperskiej i otrzymują usługi mentorskie, usługi mentorskie, wsparcie networkingowe. Ale odtąd mogą to robić, korzystając z różnych ulg podatkowych i innych form wsparcia ze strony technoparków”.

„Wiemy, że sposobem na zrównoważony rozwój Turcji z wartością dodaną jest inwestowanie w innowacje. Dlatego to zrobiliśmy. Od 21 lat pracujemy nad ekosystemem innowacji, centrami badawczo-rozwojowymi i centrami projektowymi w Turcji, ” powiedział Varank, dodając, że młodzi ludzie przyjeżdżający do Centrum Inkubacji TechINBursa mogą teraz korzystać ze wsparcia Technoparku. Bardzo intensywnie wspieramy technoparki, infrastruktury badawcze i uczelnie. Dzięki Bogu możemy osiągać dochody i wyniki. Szczególnie w Turcji technologia przedsiębiorczość oparta na przedsiębiorczości ma teraz wpływ na świat. Nasi przedsiębiorcy od 2 lat biją rekordy i otrzymali ponad 1,5 miliarda dolarów inwestycji z różnych funduszy na świecie. Udało im się. Jest to coraz bardziej widoczne. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy i nowym inwestycjom odniesiemy różne sukcesy w nadchodzącym okresie” – powiedział.

Dyrektor generalny Communication Valley Ahmet Serdar İbrahimceoglu i sekretarz generalny BEBKA Mohammad Zegi Turak podpisali protokół. – Bursa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *