Agenda Redmond w Black-Cartel! To, czego chce, to nie pieniądze, ale przerwa od sławy Besiktasu do zarządzania

Giganci Super League, Besiktas, zaoferowali gwiazdorowi Nathanowi Redmondowi roczny kontrakt o wartości 1,5 miliona lirów na okres 1+1 lat. 29-letni piłkarz, który nie sprzeciwiał się opłacie, poprosił zarząd o umowę 2+1 rok. Prezydent Sebi podejmie ostateczną decyzję w sprawie zwycięskiego gracza.

Biało-czarni złożyli ofertę Nathanowi Redmondowi, którego występy w Besiktasie w ostatnich tygodniach zapoczątkowały przygotowania do kolejnego sezonu.

Żądany czas

Gwiazdor futbolu, który otrzymał od czarno-białego klubu ofertę kontraktu na rok + rok za 1,5 miliona lirów, ujawnił, że chce zostać w Besiktasie i poprosił o czas trwania kontraktu, a nie o kwoty pieniężne.

Jego wiek

Redmond nie chciał umowy na rok 1+1 i poprosił o umowę na rok 2+1. Z drugiej strony kierownictwo uważa, że ​​1+1 jest właściwe, ponieważ Redmond ma 29 lat.

Brak oferty

Nathan Redmond, który na początku sezonu został zatrudniony z Southampton, drużyny angielskiej Premier League, nie otrzymał jeszcze oferty ze swojego kraju. Reprezentant Anglii przedłużył umowę najmu swojego domu w Stambule o kolejne dwa miesiące, aby kontynuować negocjacje kontraktowe.

syn Tiki gra Agenda Redmond w Black-Cartel! To, czego chce, to nie pieniądze, ale przerwa od sławy Besiktasu do zarządzania

READ  Fatih Terim wygrywa swój pierwszy mecz! | Panathinaikos - Giannina wynik meczu: 2-0 - Galatasaray (GS)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *