Reakcja Beşiktaşa na TFF: „Przyglądamy się z niepokojem i odnotowujemy” – wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Beşiktaş ustosunkował się do decyzji podjętych przez TFF.

W oświadczeniu napisano: „Z niepokojem obserwujemy i obserwujemy zmiany w zasadach poszczególnych osób i klubów w imieniu tureckiej piłki nożnej”. Oświadczenia są uwzględnione.

W oświadczeniu wydanym przez Klub Czarno-Biały znalazły się następujące stwierdzenia:

„Nigdy w Turcji prawo gry nie było tak zdyskredytowane, jego standardy zniknęły i wiara w sprawiedliwość zniknęła.

Biorąc pod uwagę fakt, że liczba meczów rośnie z dnia na dzień, a mecze stają się coraz bardziej intensywne, współczesne prawo sportowe wymaga szybkiego podejmowania decyzji. Wyniki należy oceniać według precyzyjnych i uniwersalnych standardów. Niestety, nie jesteśmy w stanie uzyskać zaufania do decyzji, które nasza federacja podejmie w tej sprawie.

Federacja, która z dnia na dzień zmieniła zasady za pomocą czytania z ruchu warg i ukarała jednego z naszych zawodników grzywną na 6 meczów, ta sama federacja, która ukarała jednego z naszych zawodników grzywną za odepchnięcie kibica, który przyszedł na stadion w obronie swojego przyjaciela, ta sama federacja, która wręczyła wyeliminowanie znanych kar po pełnym wydarzeń turnieju, który zajmował krajowy program przez 15 dni.

Zamiast zbadać incydent w Joseph de Sousa i ustanowić wymiar sprawiedliwości, turecki futbol musiał zapłacić cenę za podejście do incydentu w Joseph de Sousa z nieostrożnością opinii publicznej i nieuniknionym zamieszaniem w obliczu rozwijających się warunków.

Późne decyzje w porównaniu z przeszłością całkowicie zniszczyły wszelką nadzieję na sprawiedliwość w przyszłości. „W imieniu tureckiego futbolu obserwujemy i obserwujemy zmiany w zasadach poszczególnych osób i klubów”.

READ  Gest koszulki Fenerbahce dla narodowej drużyny futsalu z zespołem Downa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *