Raport „cenzury” dziennikarza Mehmeta Akifa Ersoya w centrum reakcji: „Przyjaciele, podejmijcie decyzję”

Dziennikarz skrytykowany za występ z nominowanym do AKP Muratem Kurumem na burmistrza gminy metropolitalnej Stambułu (IMM) w programie Habertürk TV „Co jest, co jest, czym jest, czego nie ma” Mehmeta Akifa ErzoiPrzyszedł raport

W omawianym programie zadano księdzu pytanie dotyczące Gazy, którego oceniano poza kwestiami politycznymi pod wieloma względami, a głos ze studia powiedział: „To nie może się zdarzyć. Czy możesz potrzymać mikrofon?” Słyszał, co mówił.

Następnie młody człowiek oddał mikrofon, nie mogąc usłyszeć jego pytania.

Opis wideo

Omawiane momenty szybko stały się modnym tematem w mediach społecznościowych.

Następnie Mehmet Akif Erzoy wydał oświadczenie, załączając film, który umieścił na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Erzoj, „Powiedziałem młodzieży uczestniczącej w tym programie: «Możecie stanąć po jednej stronie, ale nie pozwolę wam na agitację na sali. Nie chcemy, żebyście zadawali pytania polityczne». Stwierdził, że już to powiedział i dlatego podzielił pytanie.

„Chłopaki, podejmijcie decyzję”

Odnosząc się do tego, co się stało, Erzoi w swoim nowym poście na swoim osobistym koncie X (Twitter) powiedział co następuje:

„Chłopaki, podejmijcie decyzję, niektóre konta opozycji i trolle grzebią „koniec prasy – pro-miękki Akif przejmuje mikrofon”. Niektóre konta i trolle zbliżone do rządu również wykonały ruch przeciwko „roszczeniom Murata”. Akif jest niewiarygodny, mówi na głowę Haberturka „bądź bardzo ostrożny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *