Ranking 2022 Tour Championship: aktualizacje na żywo, relacje z golfa, wyniki z niedzielnych playoffów FedEx Cup

Nadeszła najbogatsza chwilówka w historii PGA Tour. Z 58 milionami dolarów do podziału na 30 sposobów, 29 golfistów (w tym kontuzjowany Will Zalatoris) będzie walczyć o pierwszą nagrodę w wysokości 18 milionów dolarów na East Lake podczas ostatnich 18 dołków Tour Championship 2022. Drugie (6,5 miliona dolarów) i trzecie (5 milionów dolarów) też nie są złe, ale na szczycie tabeli jest tylko jedno miejsce.

Scotty Scheffler, który w niedzielę wszedł do East Lake z przewagą dwoma uderzeniami, obserwował sobotni balon do przewagi w sobotę pod koniec gry, a teraz najważniejsze pytanie brzmi, czy uda mu się utrzymać przewagę po trzeciej rundzie . . Scheffler (-23) zdobył birdie cztery z ostatnich sześciu dołków trzeciej rundy w niedzielę rano. Za nim Xander Schauffele i Rory McIlroy (-17) zajmują drugie miejsce w rundzie finałowej. McIlroy zdobył 63 na trzech z ostatnich sześciu dołków trzeciej rundy, jeden odbił najniższy wynik w tygodniu, podczas gdy Schaffel nie miał już na plecach dziewięciu, trafiając 2 na 70 i odciągając presję. Schefflera.

Ponieważ w Atlancie rozpoczyna się czwarta runda, przyjrzyjmy się kluczowym czasom na tee w tabeli liderów. Pełny zestaw czasów gry można znaleźć w poniższych aktualizacjach na żywo. Wschód przez cały czas

  • 13:28 — Justin Thomas (-15 lat), Patrick Cantley (-16 lat)
  • 13:39 — Sungjae Im (-16), Xander Schaffel (-17)
  • 13:50 — Rory McIlroy (-17), Scotty Scheffler (-23)

CBS Sports będzie z tobą przez cały czas, aktualizując tę ​​historię z ostatniego dnia Tour Championship. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, aktualizacje i najciekawsze momenty, a także sprawdź naszą pełną relację Prowadzący Na górze strony.

READ  Żołnierze ukraińskie witane kwiatami w Chersoniu po wycofaniu się Rosjan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *