Brian Robinson Jr. z dowódców jest w stabilnym stanie po strzelaninie

Komentarz

Dowódcy Waszyngtonu Brian Robinson Jr. jest w stabilnym stanie po tym, jak został postrzelony w kończyny dolne podczas próby porwania samochodu lub napadu z bronią w ręku w Waszyngtonie, powiedział rzecznik policji.

Rzecznik prasowy, Dustin Sternbeck, potwierdził, że Robinson zginął, a strzelanina miała miejsce tuż przed 18:00 w niedzielę w bloku 1000 na H Street NE. Robinson został dwukrotnie postrzelony i przewieziony do szpitala na leczenie. Uważa się, że obrażenia nie zagrażają życiu.

Policja bada, czy incydent był napadem z bronią w ręku, czy próbą uprowadzenia samochodu. Powiedzieli, że znaleźli broń w bloku 700 na 10th Street NE – około bloku na południe od miejsca, w którym doszło do strzelaniny – i szukają dwóch nieletnich z dredami do ramion. Jeden miał na sobie czarną lub brązową koszulę z żółtym uśmiechem. Żadne dalsze szczegóły nie były od razu dostępne.

„Dowiedzieliśmy się, że Brian Robinson Jr. był ofiarą próby napadu z bronią w ręku lub kradzieży samochodu w Waszyngtonie” – powiedzieli dowódcy w oświadczeniu w niedzielę wieczorem. „Doznał urazów zagrażających życiu i jest obecnie leczony w szpitalu, gdzie znajdują się z nim oficerowie zespołu. Prosimy o poszanowanie prywatności Briana w tym czasie.

Trener Ron Rivera był w zespole dowódców z Robinsonem w szpitalu. Właściciele zespołu Daniel i Tanya Snyder, prezes Jason Wright, dyrektor generalny Martin Mayhew, dyrektor medyczny Tony Casolaro i dyrektor ds. zdrowia psychicznego Barbara Roberts byli z Robinsonem i jego rodziną.

„Skończyłem odwiedzać [with] Brian – napisał na Twitterze Rivera w niedzielę wieczorem. „Jest w dobrym nastroju i chcę podziękować wszystkim za ich miłe słowa, modlitwy i wsparcie. Chce, aby jego koledzy z drużyny wiedzieli, że docenia każdy kontakt i kocha wszystkich, i wkrótce wróci do robienia tego, co robi najlepiej .

READ  Przewodniczący Benny Thompson mówi, że komitet spotyka się z byłym prokuratorem generalnym Williamem Barrowem 6 stycznia.

Robinson, lat 23, został powołany przez generałów w trzeciej turze tego roku z Alabamy. Swoją karierę w college’u zakończył na 10 miejscu w historii Karmazynowego Przypływu z 29 przyłożeniami w pośpiechu i 11 z 2704 jardami w biegu. Imponował przez cały sezon z Chiefs, więc oczekiwano, że odegra większą rolę w ataku, gdy sezon zasadniczy rozpocznie się 11 września.

Top 53: Zbliża się aktywny dzień zakończenia składu dowódców

Nowicjusz podróżował z generałami Ostatni sobotni mecz przedsezonowy odbędzie się w Baltimore Ale nie grał u boku starterów drużyny. Grając w ograniczonym czasie w pierwszych dwóch meczach przedsezonowych, Robinson miał 14 chwytów na 57 jardów i przyłożenie oraz dwa chwyty na 15 jardów.

„Brian był świetny” – powiedział podczas sezonu ofensywny koordynator Scott Turner. „On jest naprawdę poważnym facetem. Piłka nożna jest dla niego bardzo ważna. Jest bardzo dumny z bycia biegaczem fizycznym… Myślę, że będzie się poprawiał wraz ze wzrostem liczby powtórzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *