Próba kradzieży wyborów w Hadail, udział gubernatora!

Lider CHP Özgür Özel, Mówił o Hatai, którego wyniki wyborów były kwestionowane. „W Hatay kradnie się wybory” – powiedział Özel, a „rząd robi to, wydając mu instrukcje za pośrednictwem gubernatora. Gubernator jest w to zamieszany”. asystenci Murada BaganaGokce GokcenÖzel powiedział, że on i cała armia prawników przebywa obecnie w Hatay, dodając, że „praca w Hatay jeszcze się nie zakończyła. Hatay będzie śledzony do ostatniej chwili. Próbują ukraść wygrane przez nas wybory”.

Özgür Özel dokonał oceny wyborów samorządowych, które odbyły się 31 marca, w których uczynił CHP pierwszą partią od 47 lat. Özel, wybrani burmistrzowie w dzielnicy Turhal w Tokat Mehmet Erdem UralWyjaśnił, że Kazi Mustafa Kemal jest wnukiem obywatela, o którego pytał na zdjęciu Atatürka.

Özel, były lider CHP, liczył głosy w dniu wyborów Kemal KılıçdaroğluPowiedział też, że dzwonił i gratulował.

Lider CHP, lider i lider AKP Recepa Tayyipa ErdoganaWyjaśnił także, jak by zareagował, gdyby przedwyborczy wniosek o ponowne kandydowanie został złożony. Özel, który stwierdził, że nie może podjąć decyzji bez konsultacji z upoważnionymi komisjami swojej partii, powiedział: „Kiedykolwiek wymyślają uczciwe przedterminowe wybory, moim osobistym zdaniem jest tak. Nie boję się. Dlaczego mielibyśmy się bać? Powinniśmy bójcie się. Kandydatura Erdogana ma na celu nadanie mu znaczenia.”

Hulk w telewizji Ismaila KusukayiPoniżej znajdują się najważniejsze informacje z raportów Özela odpowiadających na pytania:

„W Hade skradziono wybory”

„Odrzuca nasz sprzeciw w Adiyaman Besni, ale akceptuje sprzeciw przeciwnika w Banarbasi. To są podwójne standardy. Jego decyzja w jednym miejscu, w Casiosmanbasa, była nieważna, ponieważ margines był zbyt szeroki. No cóż, takich protestów są setki, więc to właśnie robimy. Mówi, że pokonacie AKB, pokonacie MHP, a potem wrócicie i pokonacie tych, którzy nie chcą iść. Różnica w porównaniu z 3 tysiącami 900 w Iskenderun zmniejszyła się teraz do 2 tysięcy 700. Głosów nieważnych jest 39 tysięcy, nie licząc nawet głosów nieważnych. Wybory są kradzione w Hadai. Kto gra? Rząd, który wydaje rządowi instrukcje za pośrednictwem gubernatora, zmusza ludzi do kradzieży. Gubernator jest w to zamieszany. Wielka walka nigdy nie ustaje. Mam tam dwóch wiceprezesów. Koke Koksen z Muratem Bakkenem. Prace w Hade nie zostały jeszcze zakończone. Mamy armię prawników, a Hadai będzie śledzony do ostatniej chwili. Próbują ukraść nasze wybory.

Wszyscy wybrani mają miejsce w mojej głowie, więc nigdy nie będę walczyć z partiami opozycji.

(Odnośnie stwierdzenia „Mogliśmy wygrać wybory 31 marca 14 maja”) Gwoli samokrytyki, 14 maja został stracony na skutek zbiorowych i indywidualnych błędów stołu sześciopartyjnego. 14 maja zwyciężył Tayyip Erdoğan, ale 28 maja nie wygraliśmy. .Przegraliśmy, media partii AK zawsze co? Oskur Özel nie jest liderem, w CHP jest konflikt, co zawsze mówiłem: „liżą ręce”? Czekamy na zwycięstwo 1 kwietnia, dlaczego czekają na porażkę? Dlaczego to robią? Co to jest silna opozycja? Wiedzą, że mogą wygrać. W CHP nie ma walki, nie ma walki z opozycją.. W Eskişehir doszło do kradzieży narodowych will. Byłem tam trzy razy. Byłbym bardzo zły, gdyby zwyciężył złodziej woli narodowej. To było bardzo ważne zwycięstwo. Z drugiej strony był Balakesir. , zamiast tego wszystkiego została wymierzona sprawiedliwość, ale Nie będę wymieniał ich nazwisk, oni są w opozycji, nie można sprzeciwiać się opozycji, razem poradzimy sobie z rządem, mamy 38 proc. w opozycji, nie mogę mieć planu niszczenia innych. Ani Trybunał Konstytucyjny, ani przywódcy innych partii może zamknąć partie. Jeśli zamknie partie, zamknie się naród. Wszyscy wybrani mają miejsce w mojej głowie, więc nigdy nie będę walczył z opozycją. Ale przez błędy, które popełniliśmy razem i indywidualnie, straciliśmy radość, jaką cieszyli się ludzie 31 marca, zobaczyliśmy swój błąd i zostałem kandydatem na prezydenta. Ludzie, rozbiliśmy szklany sufit, bo przekonaliśmy ludzi.

„Wnuk obywatela, o którego poprosił Atatürk, został naszym burmistrzem”

„ zapytał wnuk Obywatela Ataturka Mehmet Erdem Ural Togat Durhal został naszym burmistrzem. Obywatelem, który wyjaśnił Attadarowi swój problem, był jego pradziadek.

„Tworzymy mechanizm kontroli wewnętrznej dla gmin zrzeszonych w Partii Ludowo-Republikańskiej”

„Tą strukturą kieruje Yilmas Beukersen, ale w dziale audytu są bystrzy pracownicy, którzy przeszli na emeryturę z sądu obrachunkowego lub zostali z niego wyrzuceni, wyrzucili wszystkich lewicowców, a my ich przyjmujemy. Republikanin Partia wraz z Partią Ludową tworzy mechanizm kontroli wewnętrznej i komisję inspekcyjną dla gmin. Nasze gminy dostarczały informacji, a nawet niezapowiedzianych i tajnych klientów. Monitorujemy, kogo słuchamy i jak dużo słuchamy. Od kontroli fiskalnej z obywatelami, od komunikacji własnego lidera burmistrza po obywateli oczekujących na nominacje. Nie patrzymy z góry na złoczyńców. Nasi burmistrzowie zaczynają wieszać swoje nieruchomości, odtąd jest to rygorystyczne. Jako kontrola państwowa. Ale będziemy audytować zgodnie z sumieniem. Nie wybaczymy tym, którzy popełniają błędy. Ale na pewno nauczymy ich poprawiać błędy. Przeprowadzimy audyt wewnętrzny.

Telefon od Kemala Kilidaroglu w trakcie liczenia głosów.

„Nie udaje, że wspiera Kemala Beya, ale mówi: «Zobaczymy 1 kwietnia, po porażce sprowadzimy Kemala Beya». Czy Kemal Bey może taki być? To się nie stanie. Zadzwonił do mnie. i powiedział: „Panie Przewodniczący, co mogę powiedzieć?”, powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, to jest najważniejsza rzecz”. Powiedział: „Wygrał pan, nie jest jeszcze godzina 9 , więc zadzwonił wcześniej, nie jest jeszcze jasne, ale też to widział, on: „Gratuluję wam, nadal brońcie głosy, wasze podejście jest ważne” – powiedział. Pani Selvi również mi pogratulowała.

Jeśli Erdogan zostanie ponownie poproszony o kandydowanie na urząd…

„(Jeśli Prezydent chce ponownie być kandydatem, decyzję musi podjąć Parlament. Co powiesz, jeśli do tego dojdzie?) Mam zwyczaj nie mówić tak ani nie na nic. Uznane organy partii. Ponieważ początkowe „tak” lidera oznacza, że ​​jestem królem, jestem przywódcą, a nie królem. Zbieram uznanych członków partii, omawiam w centralnym komitecie wykonawczym, zwołuję radę partii, prowincjonalne przewodniczących rad i komisji parlamentarnej, zasięgnę ich opinii, ostateczną decyzję podejmie centralny komitet wykonawczy, wtedy ja podejmę decyzję. Niezależnie od tego, kiedy mówią, że mogą to zrobić w dniu przedterminowych wyborów, poczekajmy przez ostatnie trzy miesiące, zróbmy to tam, niech tak będzie, niezależnie od tego, jaki będzie dzień uczciwych przedterminowych wyborów, moja osobista opinia jest twierdząca. Nie boję się, dlaczego mielibyśmy się go bać? Strach przed kandydaturą Erdogana oznacza jego podkreślanie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *