Prezydent Erdoğan: Sinan Öğan zaczął służyć jako członek Ludowego Sojuszu Opieki Społecznej

Prezydent Erdoğan powiedział, że Sinan Öğan, który wspiera go w drugiej turze wyborów, rozpoczął pracę jako członek Ludowego Sojuszu Opieki Społecznej. Przemawiając podczas transmisji na żywo, w której uczestniczył, Erdoğan powiedział: „Różnica między udziałem Sinana Beya z nami nie jest kwestią negocjacji. Sinan Bey pojawi się w niektórych programach telewizyjnych pojutrze wieczorem. Jutro złoży kilka wizyt Mevlut Beyowi Antalya Jest jak członek Sojuszu Ludowej Opieki Społecznej. Na tym polega praca. Zaczęło się.

Prezydent Recep Tayyip Erdogan wziął udział we wspólnej transmisji CNN Turk i Canal D. Erdoğan wygłosił kilka przemówień, w których zapowiedział poparcie dla Sinana Oguna, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich zdobył ponad 5 proc. głosów, w drugiej turze w niedzielę 28 maja.

„Zaczął pracować jak personel Sojuszu Republikańskiego”.

Prezydent Erdoğan powiedział, że Sinan Ogun rozpoczął pracę jako członek Sojuszu Ludowego: „Różnica między udziałem Sinana Beya u nas nie jest negocjacjami. Sinan Bey pojawi się w niektórych programach telewizyjnych jutro wieczorem, następnego wieczoru. Złoży kilka wizyt z Mevlutem Beyem. Jest w Antalyi. Jest członkiem Sojuszu Ludowego. Zaczął pracować jako członek. To ważny krok”. używane zwroty.

„Sinan Okan jest faktem”

Prezydent Erdoğan powiedział: „Kiedy widzisz to w Antalyi, ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ postanowił się z nami bawić. targowanie się. W mojej produkcji czegoś takiego nie było. Taka jest postawa Kılıçdaroğlu. Wiesz, dał 40 przedstawicieli partiom, które w sumie nie dostały 1 punktu.” powiedział.

„Blisko 600 000 uchodźców”

Erdoğan powiedział: „Po niedzieli ogon cielęcia zostanie złamany. Tylko jego część jest za to odpowiedzialna. Będą pewne pęknięcia w sojuszu. Relacje ze światem tureckim są jednym z naszych najważniejszych uczuć. Założyliśmy organizację Państwa tureckie powiedziały więcej o problemie uchodźców z uchodźcami: „Domy murowane na północy Syrii. Jest plan, aby je postawić. Instalujemy te brykieciarki za pośrednictwem organizacji pozarządowych. Przesiedlenia przeprowadzono przy wsparciu Kataru. 1 milion Syryjczyków”. Może to potrwać rok. Ci, którzy widzą ten plan, nie mogą powiedzieć „nie pojadę”. Turcja-Rosja-Iran-Syria prowadzą czterostronne rozmowy. Mam nadzieję, że tak. Dzięki tym czterostronnym rozmowom nasi syryjscy bracia powrócą na swoje ziemie. Domy z brykietu są bardzo atrakcyjne. 600 Wróciło prawie tysiąc uchodźców. Liczba ta wzrośnie w miarę powodzenia walki z terroryzmem i przywrócenia normalności w Syrii. Dzięki Katarowi oferuje również wsparcie.

READ  Reakcja kandydata na partię İYİ: 117 członków partii złożyło rezygnację

syn Tiki Polityka Prezydent Erdoğan: Sinan Öğan zaczął służyć jako członek Ludowego Sojuszu Opieki Społecznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *