Ciało zaginionego od miesięcy brazylijskiego piłkarza znaleziono w skrzyni

Krewni Machado, którzy mieszkają w Rio de Janeiro w Brazylii, poinformowali o stracie zawodnika 9 lutego, który ostatni raz był widziany 27 stycznia.

Ostatnim kontaktem z Machado była jego 73-letnia matka Maria Das Dors. Jego matka powiedziała, że ​​ostatni raz rozmawiała z synem 29 stycznia i że jego syn zatrzymał się w domu przyjaciela na rozmowę o pracę.

Aplikacja Lokalizacja na Twoim telefonie została anulowana

Starsza kobieta nabrała podejrzeń co do stanu jej syna po błędnie napisanej wiadomości Machado: „Nie mogę z tobą rozmawiać wideo, ponieważ upuściłem telefon” – powiedziała lokalnym mediom jego matka. Hasło Machado do „chmury” zostało zmienione, a aplikacja do wyświetlania lokalizacji w jego telefonie została wyłączona, ku wielkiemu przerażeniu jego matki.

Od 9 lutego policja znalazła Machado w drewnianej skrzyni zakopanej na około 2 metry w ziemi na zewnątrz budynku w Rio 22 maja.

Dochodzenie dzierżawcy nieruchomości ze zwłokami

Kobieta, która była właścicielem nieruchomości, powiedziała, że ​​wynajęła ją komuś, kogo nie znała, ale uważała, że ​​zna Machado. Kobieta powiedziała, że ​​widziała ich razem w zeszłym miesiącu.

Policja szukała osoby, która wynajmowała ten dom.

READ  To nie jest opowieść o wampirach ani czarownicach! Miliarder technologiczny przeszczepia krew syna, by zachować młodość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *