Pozycja siostry siostry — wiadomości z magazynu Last Minute

klasa=”cf”>

Któregoś dnia aktorka udostępniła na swoim koncie w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją siostrą Hazer Yesilsey.

Yeşilçay przyciągnął uwagę swoim ostatnim dopasowaniem.

Aktor tak wyjaśnił swój sekret odchudzania: „Przestałem jeść w nocy. Jestem głodny od 16 godzin. Jem śniadanie późno i bardzo uważam na to, co jem. Chcę cieszyć się tą moją słabością.

Nie bliźniacy, ale bracia!

Zebraliśmy rodzeństwo celebrytów, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś… Oto gwiazdy i ich rodzeństwo, które nie są do nich podobne…

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT – ​​TUTKU BAYAT

Aktorka Zeynep Tuğçe Bayat uczciła urodziny swojego brata Tutku Bayata zdjęciem i wiadomością udostępnioną na swoim koncie w mediach społecznościowych. Tuğçe Bayat pod zdjęciami z bratem napisała: „Napisałabym pełną listę rzeczy, których nie mogę bez ciebie zrobić, ale nie zmieściłoby się to w jednym poście… Wszystkiego najlepszego, jestem szczęśliwa. ty… bardzo cię kocham.

Podobieństwo obu braci wywołało komentarze typu „jak bliźniacy”.

Tanner Olmes – Taylan Oscar Olmes

klasa=”cf”>

Brat aktora Tannera Ölmeza, który zyskał szeroką rzeszę fanów dzięki swojemu serialowi telewizyjnemu, jest tak samo znany jak on… Bratem Taylana Özgüra Ölmeza jest muzyk Taylan Özgür Ölmez. Bracie, Ölmez ma na swoim koncie 20 albumów, z których pierwszy ukazał się w 2007 roku!

Taner Olmez udostępnił na Instagramie zdjęcie przedstawiające siebie z bratem i podpisem Taylan Özgür i jego brat…

Hakan Becker – Jaffer Becker

Dzieciaki na zdjęciu to dwie znane nazwiska, które zasłynęły w latach 90.! Wygląd młodszego brata prawie się nie zmienił… Właścicielem zdjęcia jest Hakan Beiker i jego o rok starszy brat Jafar Beiker! Hakan Becker miał 6 lat, a Jaffer Becker miał 7 lat, kiedy zrobiono to zdjęcie…

CAGLA ŞIKEL – Perna ŞIKEL

READ  „Dobro zawsze zwycięża” to zasada Yesilama; Będziemy nadal zwyciężać

Çağla Şıkel udostępniła zdjęcie swojego dziecka ze swoją starszą siostrą Perną Şıkel. Zdjęcie w krótkim czasie wzbudziło duże zainteresowanie i zyskało wiele polubień. Şıkel napisał pod swoim postem „Moja siostra i ja”.

Ileda Sevik – Melissa Sevik

klasa=”cf”>

Aktorka İlayda Çevik udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie swojej siostry Melissy Çevik. Zdjęcie opublikowane przez piękną aktorkę zszokowało jej fanów. Jej zwolennicy uważali, że Melissa Sevik, która była o 3 lata młodsza od Iledy Sevik, była bliźniaczką pięknej aktorki. To zdjęcie zyskało tysiące polubień.

DEFNE SAMYELİ – Sahan Samyeli

klasa=”cf”>

Brat Defne Samyeli, Sühan Samyeli, udostępnił jego zdjęcia swoim obserwatorom na swojej stronie na Instagramie. Suhan Samieli napisała pod zdjęciem: „Trzeba mieć brata… i to lepszego…”

Samochód BURAC – Samochód narożny

Burak Özçivit udostępnił zdjęcie ze swoją siostrą Burcun Özçivit na swojej stronie na Instagramie ze swoimi obserwatorami. Zdjęcie brata i młodszego brata pozujących ramię w ramię zyskało tysiące polubień.

Kopalnia Azra – Kopalnia Toruk

klasa=”cf”>

Azra Akin, zarejestrowana piękność dziennikarstwa, ma siostrę… Azra Akin często dzieli się swoimi zdjęciami ze swoim urodzonym w Holandii bratem Torukiem Akinem ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Mustafa Seseli – Sinan Seseli

Brat Mustafy Cseli, Sinan Cseli, który szturmem podbił świat muzyczny, również podąża w ślady swojego brata. Podobieństwo między obydwoma braćmi jest uderzające.

Nurgal Yesli – Tekken Yesli

klasa=”cf”>

Nurgul Yezile, znana z „Asmali Konak”, jest dziewczyną w domu. Popularny aktor od czasu do czasu dzieli się zdjęciami ze swoim bratem Tekinem Yesilai na swoim koncie w mediach społecznościowych.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ – BURCU ÖZYILDIZ

Przystojny aktor Şükrü Özyıldız ma siostrę. Aktor udostępnił to zdjęcie swojej siostrze Burku na Instagramie.

READ  Pierwszy kandydat do eliminacji w Survivor 🌴Która drużyna wygrała grę Survivor Immunity? Kapitanowie i drużyny tygodnia...

Serkan Sayolu – Erkan Sayolu

Serkan Çayoğlu, żonaty z Özge Gürelem, ma brata bliźniaka o imieniu Erkan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *