Pożegnalna wyspa w Survivor All Star została nazwana! Hakan Hatipoğlu został ukąszony przez skorpiona | Ostatni odcinek Survivor — wiadomości z magazynu

Musa Khan Sayan – Nowy odcinek „Survivor 2024 All Star” wyemitowany w TV8. W meczu o nagrodę była zacięta walka. Chociaż była to gra o władzę i pozycję, gol Ersina Gorguta przeciwko Yisit był godny uwagi. Walka o nagrody zakończyła się wynikiem 10:9. Kardeniz, Seda Aktuğlu, Sahra i Berna poszli do bójki. Jeden pożegnał się z wyspą. Do najważniejszych momentów tego emocjonującego meczu zaliczają się:

class=”medyanet-inline-adv”>

„Wyciągnął mnie z ciała”

Ersin Gorgut skomentował mecz, który rozegrał z Durabim poprzedniego dnia. Gorgut powiedział: „Nie straciłem nadziei nawet przy wyniku 11-4. Nie straciłem nadziei. Zwykle nie możemy celować z otwartymi oczami i było to bardzo trudne, gdy zastanawialiśmy się, jak to zrobić. Oczami zamknięte, Durabi był moim człowiekiem, strzelił do mnie od tyłu, z lewej strony i kazał mi skręcić w prawą stronę. Teraz pociągnął mnie swoim ciałem, moim ciałem…” – powiedział.

Wybrano nazwę pożegnalnej wyspy w Survivor All Star.  Hakan Hadipoglu został ukąszony przez skorpiona.

Zespół szoku Merva

Alina powiedziała, że ​​Merv wyraziła, że ​​niepokoją ją ludzie, którzy nie pomagają jej wchodzić i wychodzić z szopy, z drugiej strony każdy mógł wejść, więc Merv stwierdziła, że ​​jest skonfliktowana.

Serkay Tütüncü zbuntował się!  „Ciągle widzę psy uwiązane po lewej i prawej stronie”

Serkay Tütüncü zbuntował się! „Ciągle widzę psy uwiązane po lewej i prawej stronie”Sprawdź wiadomości

Wybrano nazwę pożegnalnej wyspy w Survivor All Star.  Hakan Hadipoglu został ukąszony przez skorpiona.

Hakan siedział przy skorpionie

Hakan Hatipoğlu opowiedział o strasznych chwilach, których przeżył. Hatipoğlu powiedział: „Wczoraj wieczorem siedzieliśmy z dziewczynami przy ognisku. Potem potrzebowaliśmy drewna do ogniska. Przyniosłem duży kawałek drewna. Kiedy próbowałem odłamać suchą gałąź z jej krawędzi, wydawało mi się, że Pszczoła użądliła mnie w rękę i powiedziałem: „Och, użądliła mnie pszczoła, była Tamla, Sahra, Seda i inne Seda, powiedzieli, co za pszczoła, potem zobaczyliśmy skorpiona schodzącego z gałęzi, na której byłem . Próbujemy się przełamać. Jesteśmy na bezludnej wyspie. Jesteśmy w środku lasu. Jesteśmy „Jesteśmy na morzu. Myślę, że takie rzeczy są normalne. Mamy mało czasu. Skorpion dołączył do mojego życia Survivora. Dodałem też żądło” – powiedział.

READ  Horoskop dzienny na 24 grudnia 2023 r.: „Uwaga! „Sprawy mogą nie pójść dobrze”

class=”medyanet-inline-adv”>

Zespół Niebieskich zwyciężył wynikiem 10:9.

Wybrano nazwę pożegnalnej wyspy w Survivor All Star.  Hakan Hadipoglu został ukąszony przez skorpiona.

Ogłasza się pożegnalne nazwisko kandydata

W grze walki Berna wygrała bitwę pomiędzy Berną i Sedą 5-1. W meczu Zahra – Cardeniz Zahra wygrała 5:1. W drugiej rundzie walki naprzeciw siebie stanęli Seda Aktuğlu i Kardeniz. Cardeniz wygrał finał 5-2. Seda Aktuğlu to pożegnalna nazwa wyspy.

Wybrano nazwę pożegnalnej wyspy w Survivor All Star.  Hakan Hadipoglu został ukąszony przez skorpiona.

Nie mógł opanować łez

Żegnając się z kandydatką, Seda Aktuğlu powiedziała: „Właściwie potrzebowałam worka z piaskiem. W ostatniej chwili zdecydowałam się na kij. Ponieważ bardzo bolało mnie ramię. Aż do szyi. Nawet nadgarstek. Wchodząc na kurs, skręciłem nogę. Noga była spuchnięta, jeśli się mylę. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, jeśli zrobiłem coś złego, będę zły, powiem to, powiem to wam twarz, to ci to wszystko w twarz powiem, myślę to, dla ciebie, to, dla ciebie, to, dla ciebie, nie mam przed nikim tajemnic, nie szepczę, jestem bezpośredni Kocham i chcę zawrzeć pokój. Nie walczę. „Na przykład od razu przebaczyłam Durabiemu. Nie chcę niczego negatywnego, zawsze chcę miłości, zawsze chcę pokoju, zawsze chcę pokoju. Ja też nie chcę jechać, ale to wszystko, co muszę zrobić” – powiedział, nie mogąc powstrzymać łez.

Napięcie rośnie podczas rozgrywki o nagrody w Survivor All Star!  Ostrzegł Akun Iligali

Napięcie rośnie podczas rozgrywki o nagrody w Survivor All Star! Ostrzegł Akun IligaliSprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *