Powiadomienie zostanie opublikowane w ciągu 5 dni…

Wiele osób w Turcji płaci rachunki EnerjiSA. W tej sprawie wydano zawiadomienie z pisemnym oświadczeniem skierowanym do obywateli. W ogłoszeniu stwierdza się, że ci, którzy złożą zamówienia z automatyczną fakturą w Axess, będą mieli możliwość otrzymania do 150 TL w pieniądzu chipowym.

Na temat kampanii podano następujące informacje:

Twoja Axess, Axess Student i Free Master Card mogą skorzystać z tej kampanii od 1 do 31 maja 2023 r.

Jeśli masz więcej niż jedną kartę w ramach kampanii, minimalne zamówienie musi dotyczyć Twojej karty Axess lub Free.

W ramach kampanii możesz zarobić 25 TL za 1 lub 2 nowe faktury, 75 TL za 3 lub 4 nowe faktury, 150 TL za 5 lub więcej nowych faktur, korzystając z kart Axess, Axess student i kart bezpłatnych.

Kampania jest zorientowana na klienta. Zarób do 150 TL żetonów ze wszystkich poleceń zapłaty rachunków, które złożysz za pomocą kart objętych kampanią przez cały listopad.

Kwota nagrody, którą wygrasz w ramach kampanii, zostanie doładowana na Twojej karcie jako żeton 2 czerwca 2023 r.

Nagroda jest ważna tylko w przypadku nowych zamówień złożonych przez Ciebie. Nie będziesz mógł skorzystać z kampanii, jeśli anulujesz i ponownie prześlesz automatyczne instrukcje płatności rachunków podane na karcie kredytowej lub anulujesz instrukcje płatności rachunków zdefiniowane na koncie bankowym i prześlesz je na swoją kartę kredytową.

Dyspozycje podane z konta nie są objęte kampanią.

Jeśli wygrasz nagrodę z Kampanii, nie możesz anulować odpowiednich automatycznych zleceń płatniczych w ciągu 6 miesięcy od daty załadowania nagrody, a faktury, za które złożyłeś automatyczne polecenie płatnicze, muszą być pobierane z ww. kart kredytowych. . W przeciwnym razie pieniądze z żetonów zostaną zwrócone na koniec okresu zastawu.

Do płatności za rachunki kartą kredytową w granicach dyspozycji stosuje się automatyczne oprocentowanie rachunków ustalone przez bank. W przypadku niespłacenia lub częściowej spłaty kwoty pożyczki w terminie, oprocentowanie faktury od dnia zapłaty faktury do terminu płatności, oprocentowanie kwoty minimalnej niezapłaconej kwoty pożyczki od ostatniego dnia spłaty pożyczki zostaje rozwiązane, a odsetki faktury stawka przekracza kwotę minimalną.

READ  Przesłanie poparcia dla Erdogana od Dolgi Karel: chciałem, żeby tak się stało

Aby zacząć korzystać z akcji, napisz do FATURAC i wyślij SMS na numer 4566 do 31 maja 2023 r. Potwierdzenie udziału w kampanii następuje po wysłaniu SMS-a do systemu Akbank i poinformowaniu Cię przez Akbank o rejestracji.

Ta nagroda jest korzyścią zapewnianą przez Akbank klientom Akbank. Nie obejmuje to rabatów na fakturach Energisa.

SMS wysłany za udział; Opłata na własny koszt operatora.

Możesz uczestniczyć tylko w jednej kampanii fakturowania miesięcznie.

Akbank TAŞ i Enerjisa zastrzegają sobie prawo do zakończenia i modyfikacji kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *