Półetatowy proces Mindera. Sygnatariusze przygotowania miski, doradcy kworum zarazy i nie tylko

Scottsdale w Arizonie. — Dzień mediów Fiesta Bowl był powrotem do dawnych czasów futbolu w Michigan, kiedy media miały godzinę przed rozpoczęciem każdego sezonu, aby porozmawiać z dowolnym zawodnikiem lub trenerem. Te możliwości zawsze prowadzą do szwedzkiego stołu wiadomości i referencji. Sesja w Scottsdale dokładnie to zrobiła.

Dominacja Michigan w obronie w drugiej połowie była jedną z ciekawszych historii w tym sezonie. Wolverines są numerem jeden w kraju. Dzięki możliwości zapukania do drzwi po 3 przerwach jednostki. Rozpoczynając od wykluczenia w drugiej połowie osiem meczów temu w Indianie, Michigan straciło zaledwie 29 punktów, dwa przyłożenia i cztery wykluczenia po przerwie. Pierwszoroczny koordynator obrony, Jesse Minter, miażdży swoich kolegów z drużyny poprawkami do przerwy, więc poprosiłem go, żeby wyjaśnił, jak to robi.

„Myślę, że zaczyna się od tego, że wchodzisz do gry z planem gry, aby naprawdę spróbować zatrzymać to, co widziałeś na taśmie, (co oznacza), jakie są trendy” – powiedział Minter The Michigan Insider. „Tak jak próbujesz przełamać trend, jest prawie pewne, że oni zamierzają go przełamać. Więc musisz się dostosować i musisz się dostosować.

„Z grubsza przez pierwsze sześć minut jesteśmy razem. Po prostu mówię:„ OK, bang, bang, bang… to wszystko są problemy, tak właśnie myślę. Każdy inny ma jakieś pomysły lub sugestie ? Porozmawiamy krótko po tym. Następnie zajmij swoją pozycję w ciągu następnych pięciu minut i upewnij się, że rozumieją: „Hej, zmienimy ten przekaz, jak gramy w ten sposób, lub zmienimy to mechanik z przodu. Następnie w ciągu ostatnich trzech minut wyciągam je wszystkie i powtarzam, aby upewnić się, że nic nie zostanie utracone w tłumaczeniu.

„Mamy niesamowitych asystentów trenerów, którzy są w stanie wchodzić w interakcje z naszymi chłopakami, utrzymywać ich w spokoju i utrzymywać w danej chwili. Najważniejszą częścią w moim umyśle jest naprawdę mentalność naszych chłopaków. Siła i kondycja u Bena Herberta to ( ogromny). Psychicznie czuję się lepiej w miarę trwania gry, ale przede wszystkim fizycznie. Mamy swoją kondycję i poziom mentalny. Myślę, że dużym czynnikiem jest to, że gramy z wieloma facetami. Tak więc, ponieważ gramy z wielu facetów, niektórzy z naszych robią swoje 30. pstryknięcie w czasie kryzysu zamiast 60. Jesteśmy świezi. Jesteśmy na miejscu i jesteśmy gotowi do biegu w drugiej połowie.

READ  Padres kontra Dodgers zdobywają punkty, na wynos: San Diego zdobywa prowadzenie NLDS, Trent Grisham pomaga pokonać LA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.