Podsumowanie wyników meczu Mondihome Kayserispor 1:2 Trabzonspor – Wiadomości z ostatniej chwili Trabzonspor

W 33. tygodniu Trendiol Superliga Trabzonspor zmierzył się z Mondiholm Kayserispor. Zespół Claret-Blue wygrał mecz 2:1. Oto szczegóły…

Mondihome Kayserispor i Trabzonspor zmierzą się na stadionie RHG Enertürk Energy w 33. meczu Trendyol Super League.

Trabzonspor pokonał Mondihome Kayserispor 2:0. Ennis Destan zdobył bramkę w 24. minucie spotkania.

Nicolas Pepe w 58. minucie powiększył prowadzenie do 2. Podopieczni Abdullaha Awsiego zdobyli 3 punkty w kluczowym meczu wyjazdowym i odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich 5 meczach.

Jedyna bramka Mondihome Kayserispor strzeliła Bourabia w 87. minucie.

Dzięki temu wynikowi uczniowie Abdullaha Awsiego podnieśli swój wynik do 55.

Drugie miejsce zajął Mondihome Kayserispor z 37 punktami.

W 34. tygodniu Trendyol Super League Trabzonspor podejmie u siebie Gaziantep FK.

Mondihome Kayserispor zmierzy się z Siltaş Yapı Pendikspor.

READ  Fenerbahçe Beko 88-75 Virtus Bologna Podsumowanie meczu F.Bahçe Beko wygrywa u siebie!