Fenerbahçe Beko 88-75 Virtus Bologna Podsumowanie meczu F.Bahçe Beko wygrywa u siebie!

Najważniejsze wiadomości sportowe: Nasz reprezentant Fenerbahçe Beko podejmie u siebie włoską drużynę Virtus Bologna w 23. kolejce Euroligi Turkish Airlines (twoja Euroliga). Żółto-granatowa drużyna zwyciężyła wynikiem 88-75. Oto szczegóły…

Turkish Airlines odniosły czternaste zwycięstwo w 23. tygodniu Euroligi, pokonując włoską drużynę Virtus Bologna 88-75. Następnie włoska drużyna poniosła ósmą porażkę. Jonathan Motley był najlepszym strzelcem turnieju z 23 punktami i 11 zbiórkami dla Fenerbahce.
Zespół będzie gospodarzem turnieju w hali sportowo-widowiskowej Ülker; Nick Calathes, Scotty Wilbekin, Marco Guduric, Jonathan Motley i Georgios Papagiannis rozpoczęli grę z wyjściową piątką. Wyjściowa piątka odchodzącej drużyny składała się z Daniela Hacketta, Ife Lundberga, Audu Abasa, Jordana Mickeya i Bryanta Dunstona. Pierwsze 5 minut meczu, który rozpoczął się od wspólnych trafień, zakończyło się remisem 9:9. Po tym odcinku włoska drużyna, która skutecznie grała z Hackettem i Lundbergiem, osiągnęła serię 6-2 i na 3,34 sekundy przed końcem stwierdziła, że ​​rywalka ma wynik 11-15. Choć Fenerbahçe w końcówce meczu z Motleyem skutecznie uderzało pod koszem, to Bologna zakończyła pierwszą kwartę z 4 punktami: 21-25.
Po trudnościach ze zdobyciem punktów na początku drugiej tercji Fenerbahce zdobyło pierwsze punkty od Novy na 7,50 przed końcem. Żółto-granatowa drużyna w dalszym ciągu zdobywała punkty wraz z Yamem Madarem i Sertachem Sanlim, zmniejszając przewagę do 2 na 7,27 przed końcem i zmuszając przeciwnika do przerwy na żądanie: 28-30. Żółto-granatowa drużyna po przerwie zdobyła gola z Guduriciem i Wilbekinem i po dłuższej przerwie objęła prowadzenie na 5,03 przed końcem pierwszej połowy: 35-33. Fenerbahce zakończyło pierwszą połowę prowadzeniem 52-47 po trzypunktowym rzucie Wilbecka w ostatniej sekundzie.
Fenerbahçe dobrze rozpoczęło trzecią kwartę, zarówno w ataku, jak i w defensywie, zdobywając punkty od czterech różnych zawodników, zwiększając przewagę do dwucyfrowej wartości, przy wyniku 6,43 do końca doliczonego czasu gry: 60-49. Zespół Żółto-Ciemnoniebieskich, który do końca kwarty nadal dobrze grał w obronie, zakończył partię tracąc zaledwie 9 punktów, a zdobyte punkty w ataku powiększyły przewagę do 71-56.
Włosi skutecznie rozpoczęli ostatnią część meczu. Bologna w ciągu około 2,5 minuty prowadziła 9:2, zmniejszając przewagę do jednocyfrowych punktów: 73:65. Fenerbahce przez resztę meczu grało dobrze i ponownie powiększyło przewagę, dzięki czemu zespół zwyciężył 88-75.
Amin Noah rozegrał swój pierwszy mecz
Francuski napastnik Amin Noah, który w tym tygodniu znalazł się w żółto-granatowej kadrze, swój pierwszy mecz ze swoją drużyną rozegrał przeciwko Virtus Bologna. Po swoim piątym faulu na 1,50 przed końcem meczu Naua zakończył mecz z 9 punktami, 1 zbiórką, 1 asystą, 1 przechwytem i 2 blokami w 21 minut czasu gry. i 14 sekund.
Podwójny kontrakt przyjęła żółto-granatowa drużyna
Fenerbahçe pokonało Virtus Bologna 88-75 i udało mu się uzyskać podwójną różnicę bramek w stosunku do swojego przeciwnika. Po stracie 9 punktów w pierwszej połowie sezonu 87-79, żółto-granatowa drużyna zwyciężyła różnicą 13 punktów 88-75. Jeśli Fenerbahçe na koniec sezonu zasadniczego będzie miało taką samą liczbę zwycięstw i porażek jak jego przeciwnicy, będzie na szczycie włoskiej drużyny.

READ  Reprezentacja narodowa i wynik przejścia na emeryturę Fernando Muslery z Galatasaray!