Piosenkarz Serdar Ortaç ogłosił, że rzucił picie i palenie! Jego ostatni występ na scenie wywołał wiele reakcji.

Serdar Ortaç, który był pijany na koncercie Harpiye, obiecał swoim fanom, że rzuci palenie i picie alkoholu. Słynny piosenkarz, który nie dotrzymał słowa, swoim ostatnim koncertem wywołał sensację.

Serdar Ortaç, o którym wiadomo, że od lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym oraz uzależnieniem od alkoholu i hazardu, niedawno dał koncert w Harbiye i ciężko mu było ustać.

Serdar Ortaç, który po pełnym wrażeń koncercie udostępnił na swoim koncie w mediach społecznościowych wideo, ogłosił, że pozbywa się swoich szkodliwych nawyków.

„Zacznę koncert z czystym kontem”

W nowym oświadczeniu na swoim koncie w mediach społecznościowych Ordak ogłosił, że rzucił alkohol i papierosy. Ortaç użył następujących stwierdzeń: „Dzisiaj drugi dzień rzucania palenia i picia. Rozpocznę koncert z czystym kontem. Dziękuję mojemu lekarzowi za leczenie”.

Nie dotrzymał słowa

Okazało się, że Serdar Ortaç nie dotrzymał słowa, kiedy wczoraj wieczorem wszedł na scenę.

Ordach zapomniał tekstu i zadzwonił do orkiestry, żeby zapytać, jaki to tekst.

„Nie pamiętam”

Próbując wstać, Serdar Ortak zwrócił się do swojego gitarzysty:„Zrób to jeszcze raz, zapamiętam” Żalił się. Następnie, „Nie pamiętam” On sam powiedział:

„Daj mi whisky”

Słynny piosenkarz przyznał później, że był pijany. „Tak, jestem pijany, przyznaję się, daj mi drinka, daj mi whisky”. powiedział.

Podobno widzowie koncertów Ortaza zbuntowali się przeciwko filmowi i zażądali zwrotu pieniędzy.

READ  📺Obejrzyj cały odcinek 96 My Brothers – My Cartesleri ATV Nowy odcinek One Piece – Obejrzyj ostatni odcinek My Brothers ATV – Wiadomości z serialu Last Minute

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *