Philadelphia Eagles wymieniają byłego pierwszego draftu NFL Jalena Regoura z Minnesota Vikings.

FILADELFIA – Philadelphia Eagles handlują szerokim odbiorcą Jalen Rieger dla Minnesota Vikings, źródło powiedział Adamowi Schefterowi z ESPN.

W zamian Orły otrzymają wybór z siódmej rundy NFL z 2023 r. oraz warunkowy z czwartej rundy z 2024 r., który zostanie obniżony do piątej rundy, jeśli nie zostaną spełnione pewne wskaźniki statystyczne, poinformowały Schefter.

Orły wybrały Rekord 21. w klasyfikacji generalnej NFL Draft 2020. Sprzeciwił się oczekiwaniom w swoich dwóch sezonach w Filadelfii, łapiąc 65 podań na 695 jardów z trzema przyłożeniami w ciągu dwóch sezonów. Te oczekiwania były wysokie, ponieważ został już wybrany w jednej selekcji Justin Jefferson, który pojawia się na granicy sławy Wikingów. Teraz, jak na ironię, obaj są kolegami z drużyny.

Recore znalazł się w początkowej 53-osobowej drużynie Eagles po najbardziej konsekwentnym poza sezonem jako zawodowiec.

„Kiedy patrzysz na Jalena, jedną z rzeczy, które powiedział mi dzisiaj jeden z naszych skautów, myślę, że jest on jednym z niewielu facetów, którzy ćwiczą każdego dnia” – powiedział we wtorek dyrektor generalny Howie Roseman. „Facet przynosił to każdego dnia. Pracował nad swoim rzemiosłem. Miał świetne nastawienie, świetną energię. Oczywiście jest utalentowanym facetem. Ma 23 lata.

„Zrobimy wszystko, co naszym zdaniem jest w najlepszym interesie zespołu i czuliśmy, że nie ma wątpliwości, że zasłużył na rolę w tym zespole”.

Wikingowie są ustawieni z Jeffersonem na szczycie tabeli głębokości, Adam Thielen I KJ Osborne. Ale po odbiorniku nr 4 potrzebowali głębokości PC Johnson Rozdarty ACL, który cierpiał w zeszłym tygodniu, zepchnął drugiego roku na bok Ihmir Smith-Marcet i nowicjusz Jalen Naylor Za nim.

Był to trzeci handel w ciągu dwóch dni dla Wikingów, którzy we wtorek zdobyli sprzęt obronny Ross Blacklock Houston wysłał także ofensywnego liniowego z Teksańczyków Chris Reid Dla Pittsburgh Steelers.

READ  Wraz ze wzrostem liczby przypadków COVID-19 Apple zamyka swoje sklepy w Nowym Jorku

Kevin Seifert z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *