Pan. Gdyby Devlet się ożenił, dobrze opiekowałby się swoją żoną, ale oni tego nie zrobili.

Wiceprezydent MHP Sadira Durmasa Kierowana przez niego delegacja złożyła wakacyjną wizytę w Partii Re-Welfare (YRP). Podczas wakacyjnego wyjazdu omawiano stan zdrowia lidera MHP Devleta Paheli. Z YRP Idol Dogana, „Gdyby pan Devlet był żonaty, jego żona dobrze by się nim opiekowała, ale oni tego nie zrobili”. powiedział.

Drugiego dnia Id al-Adha w Ankarze kontynuowane są wzajemne wizyty Eid przedstawicieli partii politycznych. Delegatami, którzy świętowali to święto na przyjęciu resocjalnym, byli wiceprezydent Dogan Aydal i wiceprezes ds. badań i rozwoju. Erkana OzguraKierownik Działu Badawczo-Rozwojowego Oddziału Kobiet Merv GunnerKierownik ds. ekonomicznych, Oddział Kobiet Aynur YangasGospodarzem jest delegacja.

YRP, wiceprezes MHP Sadir Durmas, główny doradca prezydenta MHP, członek MYK Özgür BayraktarCzłonek MHP MYK Emine Güven Öztürk odwiedził Przedstawiciele MHP przynieśli kwiaty do YRP. Aydal z YRP pogratulował delegacji MHP. „To najlepsza część wakacji. „Nie widujemy się w normalnych okolicznościach”. powiedział. Durmaz z MHP „Niech Bóg obdarzy Was wieloma wesołymi i zdrowymi świętami. „To nie powinno szkodzić naszemu krajowi, naszemu narodowi, naszemu państwu”. powiedział.

„Małżeństwo jest kwestią przeznaczenia”

Dogan Aydal pogratulował liderowi YRP Fatihowi Erbakanowi i zapytał o stan zdrowia lidera MHP Devleta Paheli. Aydaline, „Pan Devlet jest moim przyjacielem. Jest wartościową osobą. Jest miłośnikiem rządu. Gdyby pan Devlett był żonaty, jego żona dobrze by się nim opiekowała, ale oni tego nie zrobili. „ Członek MHP Durmaz tak skomentował swoje oświadczenie: „Boże Panie. Oby Godlet wiódł zdrowy tryb życia, aktualnie uprawia sport i dba o siebie. „Małżeństwo jest kwestią przeznaczenia” On odpowiedział.

„Są ludzie, którzy upadli przez tę dziewczynę”.

Aytal”– Powiedziałem to żartobliwie. Mówi się, że jeśli mężczyzna żyje, to dzięki żonie, ale to też nie jest prawdą. „Są tacy, którzy rozstają się z powodu swoich żon”. powiedział.

READ  Czy 11 lipca miało miejsce trzęsienie ziemi? Gdzie było ostatnie trzęsienie ziemi i jak silne było?

Nawet Durmaz z MHP „Teraz nie ma problemu. „Kiedy dźwigasz ciężar Turcji na swoich ramionach, od czasu do czasu nieuchronnie czujesz się zmęczony”. Powiedział. (Feniks)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *