Dyrektor generalny Twittera spotyka się z gniewem pracowników z powodu ataków Muska podczas ogólnofirmowego spotkania

Dyrektor generalny Twittera Barak Agarwal Próbowali stłumić złość pracowników podczas ogólnofirmowego spotkania w piątek. Elona Muska.

Spotkanie odbywa się po tym, jak dyrektor generalny Tesli Musk wielokrotnie krytykował firmę za zawarcie wartej 44 miliardy dolarów umowy zakupu mediów społecznościowych. Treść Twittera Wysoki autorytet odpowiedzialny za ustalanie umiarkowanych procedur oraz polityk mowy i bezpieczeństwa.

Pobierz Fox Business, klikając tutaj

Na spotkaniu w Inner Town Hall, o które poprosił Reuters, dyrektorzy powiedzieli, że firma będzie codziennie monitorować liczbę pracowników, ale jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, w jaki sposób umowa zakupu z Musk wpłynie na zatrzymanie pracowników.

Dyrektor generalny Twittera Barack Agarwal (Zdjęcie wykonane przez ROBYN BECK / AFP przez Getty Images | twitter / Getty Images)

Musk podniósł pensje pożyczkodawców na pokładzie i na pokładzie, ale według źródeł zaznajomionych z tą sprawą, dokładne cięcia kosztów nie są jasne. Jedno ze źródeł powiedziało, że Musk nie podejmie decyzji o zwolnieniach, dopóki nie zaakceptuje praw Twittera.

„Jestem zmęczony słuchaniem o wartości i zobowiązaniu do zaufania akcjonariuszy. Co sądzisz szczerze na temat możliwości utraty pracy przez wielu pracowników po rozwiązaniu umowy?” Pracownik Twittera zadał Agarwalowi pytanie, które zostało odczytane na głos podczas spotkania.

Prawodawca z Teksasu mówi, że stan „rozwinie czerwony dywan”, jeśli Elon Musk przeniesie Twittera do stanu Lone Star

Agarwal odpowiedział, że Twitter zawsze dbał o swoich pracowników i nadal będzie to robić.

„Mam nadzieję, że przyszły system Twittera nadal będzie dbał o swój wpływ na świat i klientów” – powiedział.

Elona Muska

Elon Musk przekazał na Twittera 44 miliardy dolarów. (Getty Images / Getty Images)

Podczas spotkania dyrektorzy powiedzieli, że wskaźnik zapisów pracowników nie zmienił się w porównaniu z poprzednimi wiadomościami, że Musk jest zainteresowany kupnem firmy.

READ  Tesla, wiodący rynkowy wyprzedaż akcji wzrostowych; JPMorgan zarabia więcej | Inwestor biznesowy na co dzień

W ostatnich dniach Musk krytykował na Twitterze Vijayę Gade, czołowego prawnika Twittera, starszego rangą Twittera i powszechnie szanowanego w całej Dolinie Krzemowej. Atak Muskina wycelował w nią i wywołał nękanie w Internecie.

Facebookowy informator Franz Hazen „ostrożnie optymistycznie” w sprawie przejęcia Elona Muska na Twitterze

Pracownicy powiedzieli kierownictwu, że nieobliczalne zachowanie Muskina zakłóci działalność Twittera i że będzie on zagrożony finansowo, ponieważ firma przygotowuje się do zajęcia się światem reklamy podczas prezentacji w Nowym Jorku w przyszłym tygodniu.

Przed siedzibą Twittera w San Francisco pojawił się znak. (AP Photo / Jet Jacobson / AP Newsroom)

Pracownik zapytał, czy mamy strategię postępowania z reklamodawcami ściągającymi inwestycje.

Sarah Personnet, dyrektor ds. klientów Twittera, powiedziała, że ​​firma stara się utrzymywać kontakt z reklamodawcami i zapewniać ich, że „sposób, w jaki obsługujemy naszych klientów, nie uległ zmianie”.

Po spotkaniu pracownik Twittera powiedział Reuterowi, że nie wierzy w to, co mówią dyrektorzy.

Notki na Twitterze Prognoza zysków Cytaty Stan przejęcia Elona Muskina

„Rozmowy PR nie spadły. Powiedzieli nam, abyśmy nie przeciekali i nie wykonywali pracy, z której jesteś dumny, ale personel nie miał wyraźnej motywacji, aby to zrobić”, powiedział pracownik Reuterowi, zauważając, że wynagrodzenie dla pracowników niewykonawczych jest obecnie zamknięta z powodu umowy.

Według Equilar Research, Agarwal ma otrzymać 42 miliony dolarów, jeśli zostanie zwolniony w ciągu 12 miesięcy od przejęcia kontroli nad firmą zajmującą się mediami społecznościowymi.

Serce Bezpieczeństwo Ostatni, ubiegły, zeszły Zmiana Zmiana%
TWTR TWITTER INC. 49,01 -0,14 -0,28%
DSLA Tesla INC. 870,76 -6,75 -0,77%

Podczas spotkania Agarwal zachęcał pracowników do patrzenia na zmiany w przyszłości pod nowym kierownictwem i przyznał, że firma mogła radzić sobie lepiej przez wiele lat.

„Tak, mogliśmy robić rzeczy inaczej i lepiej. Mogłem robić rzeczy inaczej. Dużo o tym myślę” – powiedział.

READ  NASA opublikowała pierwsze pełnokolorowe obrazy

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o Fox Business

Twitter odmówił dalszych komentarzy.

(Sheila Tang w Dallas i Katie Paul w Palo Alto w Kalifornii; Montaż Baby Nomiyama, Kenneth Lee i Daniel Wallis)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *