Öykü Gürman po wielu latach znów śpiewa! Spotkane na łodzi

Słynny piosenkarz Öykü Gürman, który ostatnio zasłynął raczej aktorstwem niż śpiewem, towarzyszył niedawno młodemu muzykowi na promie Karaköy Kadıköy. Öykü Gürman szybko stał się sensacją, gdy mieszkaniec łodzi zamieścił te momenty na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Kliknij, aby wyświetlić wideo z wiadomościami Widzieć

Popularna piosenkarka Öykü Gürman, która zasłynęła aktorstwem, występami wokalnymi i scenicznymi, przez jakiś czas była z dala od branży filmowej. Niedawno słynna piosenkarka, która wsiadła na prom Karakoy-Kadikoy o 19:15, spotkała młodego muzyka. Po rozmowie między nimi młody muzyk, W serialu telewizyjnym Sen Unlat Karadenis zapoczątkował on epokę i dodał do obsady Öykü Gürmana. Powiedział, że chce zaśpiewać „Oi Beni Varun Varun”. Öykü Gürman, który nie odrzucił tej delikatnej prośby młodego muzyka, Zaśpiewał piosenkę, nie obrażając muzyka.

Ayku Gurman

Ayku Gurman

W mediach społecznościowych lało lajki!

Zdjęcia stały się popularne po tym, jak obywatele na łodzi nagrali te momenty i udostępnili je w mediach społecznościowych. Te momenty Öykü Gürmana stały się popularnym tematem w mediach społecznościowych i zyskały wiele pochwał. Młody muzyk podzielił się tymi chwilami na swoim koncie w mediach społecznościowych i wyraził wdzięczność Öykü Gürmanowi.

Oto te chwile…

    Nagły koniec Hande Ercela!  Zmienił zdjęcie

Powiązane wiadomości

Nagły koniec Hande Ercela! Zmienił zdjęcie

Merriam Turk
Yasemin.com – Autor

Jaśmin - Merriam Turk

O autorze

W 2022 r. ukończył studia podwójne na uniwersytecie w Üsküdar. Przez całą edukację pracowała jako copywriterka i autorka scenariuszy dla różnych marek i agencji reklamowych, a w 2021 roku założyła magazyn internetowy. Napisał wiele felietonów i wywiadów. Kontynuuje karierę jako redaktorka treści Yasemin.com, witryny dla kobiet będącej częścią Channel 7 Media Group.

READ  Sime Barlas żegna się z serialem telewizyjnym Omar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *