Oświadczenie rodziców podejrzanego o strzelanie do Raleigh

Komentarz

Rodzice nastoletniego podejrzanego oskarżonego o zastrzelenie pięciu osób w Raleigh w Północnej Karolinie powiedzieli we wtorek, że „nie ma żadnych znaków ani znaków ostrzegawczych”, że ich syn „jest w stanie zrobić coś takiego”.

We wtorkowym oświadczeniu Allen i Elise Thompson powiedzieli, że 15-latek, którego policja w Raleigh nie zidentyfikowała publicznie, „wyrządził niezmierzony ból” w społeczności.

„Mamy wiele pytań bez odpowiedzi”, powiedzieli.

The 13 października strzelanina Pozostawiła niegdyś cichą podmiejskią dzielnicę, która zajmowała się pytaniami o zabójstwa i motywy podejrzanego.

Pięć zabitych to Mary Marshall, lat 35; Nicole Connors, 52; Susan Karnads, 49 lat; funkcjonariusz policji w Raleigh Gabriel Torres, 29 lat; oraz syn Alana i Elise Thompsonów, 16-letni James Roger Thompson.

Rzeczniczka miasta potwierdziła we wtorek The Washington Post, że podejrzany trafił do szpitala w stanie krytycznym. Policja nie powiedziała, jak został ranny. The Post nie podaje nazwiska podejrzanego, ponieważ jest nieletni i nie został formalnie oskarżony jako osoba dorosła.

Allen i Elise Thompson powiedzieli w swoim oświadczeniu, że w pełni współpracują z organami ścigania, „aby pomóc im zrozumieć, dlaczego i jak do tego doszło”.

READ  Klay Thompson prowadzi Warriors do remisu w serii 1-1 przeciwko Lakers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *