Dow wspina się o 100 punktów w szybkim handlu, gdy inwestorzy ważą zyski firmy, zwiększając zyski

Akcje wzrosły w środę, ponieważ Wall Street próbowało przedłużyć swój wzrost pomimo kolejnego silnego raportu o zyskach przedsiębiorstw.

Dow Jones Industrial Average dodał 108 punktów, czyli 0,4%. S&P 500 i Nasdaq wzrosły o 0,1%.

Łagodniejsze ruchy pojawiły się nawet wtedy, gdy akcje Netflix wzrosły o 15% po gigantie streamingowym W trzecim kwartale firma odnotowała przychody i zarobki, które przewyższyły szacunki oraz silny wzrost liczby subskrybentów. United Airlines wzrosły o ponad 7% po pokonaniu szacunków zarówno w górnej, jak i dolnej linii.

Sezon zysków rozpoczął się solidnie, ponieważ wiele osób na Wall Street obniża swoje prognozy zysków, a inwestorzy obawiają się spowolnienia. Podczas gdy akcje rosły w pierwszych dwóch dniach tygodnia, rentowności obligacji skarbowych pozostały wysokie i wzrosły w środę, co sugeruje, że utrzymują się obawy o recesję.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w środę do 4,073%.

„Z plusów, sezon zysków spółek może nieco wzmocnić zaufanie inwestorów, biorąc pod uwagę obecne warunki wyprzedaży i niskie oczekiwania, co powinno pomóc utrzymać zapasy na nogach, ale uważamy, że inwestorzy poczekają do 2-letnich i 10-letnich rentowności zaczynają spadać. A inwestorzy zwrócą się do tego. „Bądź ostrożny, oczekując zbyt wiele”, powiedział Nick Kolas z Data Trek Research.

Wśród największych przegranych na Nasdaq znalazła się chińska spółka technologiczna JD.com, która spadła o ponad 4%. Abbott Labs był jednym z najgorszych wyników w indeksie S&P 500, spadając o 7% pomimo trzeciego kwartału, który przekroczył oczekiwania.

Zarobki technologiczne idą pełną parą w przyszłym tygodniu, ale IBM i Tesla mają przedstawić raport w środę. Gigant mediów społecznościowych Snap poinformuje o tym jeszcze w tym tygodniu.

Na podstawie danych ekonomicznych inwestorzy wyczekują środowych startów na rynku mieszkaniowym. Opublikowany jest również raport Fed na temat bieżącej sytuacji gospodarczej, znany jako Page Book Rezerwy Federalnej.

READ  W ataku zbrojnym na stołówkę szpitalną rannych zostało 7 osób, 2 napastników uciekło - denizlihaber.com

Środowe ruchy nastąpiły po kolejnym mocnym dniu dla akcji, kiedy Dow zyskał we wtorek około 337 punktów, a S&P 500 zyskał 1,1%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *