Dow wspina się o 100 punktów w szybkim handlu, gdy inwestorzy ważą zyski firmy, zwiększając zyski

Akcje wzrosły w środę, ponieważ Wall Street próbowało przedłużyć swój wzrost pomimo kolejnego silnego raportu o zyskach przedsiębiorstw.

Dow Jones Industrial Average dodał 108 punktów, czyli 0,4%. S&P 500 i Nasdaq wzrosły o 0,1%.

Łagodniejsze ruchy pojawiły się nawet wtedy, gdy akcje Netflix wzrosły o 15% po gigantie streamingowym W trzecim kwartale firma odnotowała przychody i zarobki, które przewyższyły szacunki oraz silny wzrost liczby subskrybentów. United Airlines wzrosły o ponad 7% po pokonaniu szacunków zarówno w górnej, jak i dolnej linii.

Sezon zysków rozpoczął się solidnie, ponieważ wiele osób na Wall Street obniża swoje prognozy zysków, a inwestorzy obawiają się spowolnienia. Podczas gdy akcje rosły w pierwszych dwóch dniach tygodnia, rentowności obligacji skarbowych pozostały wysokie i wzrosły w środę, co sugeruje, że utrzymują się obawy o recesję.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w środę do 4,073%.

„Z plusów, sezon zysków spółek może nieco wzmocnić zaufanie inwestorów, biorąc pod uwagę obecne warunki wyprzedaży i niskie oczekiwania, co powinno pomóc utrzymać zapasy na nogach, ale uważamy, że inwestorzy poczekają do 2-letnich i 10-letnich rentowności zaczynają spadać. A inwestorzy zwrócą się do tego. „Bądź ostrożny, oczekując zbyt wiele”, powiedział Nick Kolas z Data Trek Research.

Wśród największych przegranych na Nasdaq znalazła się chińska spółka technologiczna JD.com, która spadła o ponad 4%. Abbott Labs był jednym z najgorszych wyników w indeksie S&P 500, spadając o 7% pomimo trzeciego kwartału, który przekroczył oczekiwania.

Zarobki technologiczne idą pełną parą w przyszłym tygodniu, ale IBM i Tesla mają przedstawić raport w środę. Gigant mediów społecznościowych Snap poinformuje o tym jeszcze w tym tygodniu.

Na podstawie danych ekonomicznych inwestorzy wyczekują środowych startów na rynku mieszkaniowym. Opublikowany jest również raport Fed na temat bieżącej sytuacji gospodarczej, znany jako Page Book Rezerwy Federalnej.

READ  kruki kontra Wynik delfinów: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najważniejsze informacje z niedzielnego 2 tygodnia starcia AFC

Środowe ruchy nastąpiły po kolejnym mocnym dniu dla akcji, kiedy Dow zyskał we wtorek około 337 punktów, a S&P 500 zyskał 1,1%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *