Ostatnia minuta! Najnowsze badanie Hakana Bayrakçı w Stambule! CNN Turk po kolei ogłaszało wyniki…

Piraksi powiedział: „Ponownie opieka społeczna wisi pełną parą. Mówią, że to wybory samorządowe, nie patrz na to i nie marnuj głosów idealistów. Żadna partia nie jest w stanie powiedzieć, że zamierza bojkotować te wybory. Muszę przyznać, że mój kandydat to dostał.0 „Nawet 5 punktów w tych wyborach. Ważne” – powiedział.

Oto najważniejsze wypowiedzi Bayrakçı;

class=”medyanet-inline-adv”>

Głosy partii mogą być wyższe

To jest Głosować W przypadku burmistrzów okręgów głosy zależą od wyników pracy burmistrzów. Jeśli partia otrzyma 30 głosów, jej burmistrz może uzyskać 48/50.

Turcja oddała głos w wyborach powszechnych. Teraz te wybory zadecydują o przyszłości polityki publicznej w Turcji. Czy wyborcy podczas wyborów w Stambule będą mieli obawy dotyczące bezpieczeństwa?

– Możemy to zaobserwować dopiero w ciągu ostatnich 20 dni. Wyborcy nie zbierają się teraz.

Pan. İmamoğlu spowodował złamanie CHP. Czy ten podział będzie kosztował głosy CHP?

– Ta reakcja jest w pewnym stopniu. Może stopniowo wzrastać o kilka punktów. Mówię o reakcji, która może być przeciwko tobie. Wynik İmamoğlu może spaść. W ostatnich wyborach stulecie 54 wzięło. Gdzie teraz poszły te 54 osoby? Prawie 5 imprez İYİ, prawie 5 DEM. Teraz pojawia się strata, a przyczyna tej straty jest polityczna.

class=”medyanet-inline-adv”>

„Na początku mieliśmy 12-punktową przewagę”.

Przed ogłoszeniem pana Kuruma liczba głosów partii była niska. Po ogłoszeniu nazwy firmy liczba głosów zaczęła rosnąć. Jak duży jest ten trend i gdzie osiąga szczyt?

– 1-2 miesiące temu różnica wynosiła 12/13 punktów. Jasną odpowiedź na to pytanie będzie można uzyskać po przeprowadzeniu ankiety za 20 dni. W CHP od miesiąca panuje duże zamieszanie, tak, zagorzali zwolennicy CHP westchnęli. Jest 4/5 punktu, co jest bardzo niepokojące. Były na przykład okręgi łeb w łeb, takie jak Uskudar, Tuzla, Sangköteb i w tych okręgach uzyskano bardzo różne wyniki.

READ  Fotografka jest molestowana w studiu! „A co, jeśli moje dzieci też tam będą”

Głosowanie odbywa się na podstawie analizy aktywności w dzielnicach i kandydata na burmistrza.

Różnica w okręgach rozpatrywanych bezpośrednio wynosi 20 punktów. Różnica w Kağıthane wynosi 35 punktów. Różnica wynosi 20 punktów w Üsküdar i 14/15 punktów w Sancaktepe.

Doceniane są biurokratyczne i zorientowane na usługi przemówienia firmy.

Ta firma nie angażuje się zbytnio w politykę, co jest bardzo dobrą rzeczą.

Ma strukturę utożsamianą z trzęsieniami ziemi i zniszczeniami. Stambuł spodziewa się trzęsienia ziemi Firma nie eskalowała napięcia.

Kłopoty w Stambule: ruch uliczny i trzęsienia ziemi

Według ostatnich badań pierwszym problemem w Stambule jest ruch uliczny, a drugim trzęsienie ziemi.

İmamoğlu nadal próbuje przeciągnąć Murata Kuruma na matę. „Nie rywalizuję ze zbuntowanym guru” – mówi. Mówi, że startuje z prezydentem. Jak ta sytuacja wpływa na stanowisko Imamoglu w zakresie głosowania?

class=”medyanet-inline-adv”>

Ahmad Hakan powiedział: „Murad Kurum powinien odpowiedzieć z góry i nie wdawać się w debatę. Pan Kurum udziela odpowiedzi, ale nie powinien to być argument”.

Bayrakçı powiedział: „Zaletą Imamoğlu jest to, że jest bardzo pokorny w społeczeństwie i przypomina jednego z nich. Osobiście nie jest jak prezydent, który patrzy z góry. Jego opinia wśród wyborców, wa, ciocia itp. Jest krytykowany . , ale jego promocja jest silna. W Stambule skutecznie wyjaśnia, co robi za pomocą billboardów i plakatów. .

Raport Murada Kuruma na temat Başaka Demirtaşa i ankiety! Stwierdzono to również w ankiecie CHP Sprawdź wiadomości

Czy zaangażowanie prezydenta Erdoğana w tym obszarze będzie korzystne czy przeciw spółce?

– Murat Kurum nie powinien nominować kandydata cienia w tych wyborach w Stambule.

Ahmad Hakan dodał: „Jeśli podczas tej kampanii bezpośrednio rozmawiasz z prezydentem Imamoglu i wybierasz jego cel, właśnie tego chce Imamoglu. Prezydent mówi rzeczy, które są ujęte w bardzo ogólnych kategoriach. Wygłasza stwierdzenia w rodzaju: „niewiele zrobili”. Za 5 lat, bez wymieniania nazwisk.” „Widziałem jak dotąd przemówienia Erdogana. Nie przekroczył on tej cienkiej granicy. İmamoğlu chce przekroczyć tę cienką granicę”. powiedział.

READ  Dlaczego niektórzy sportowcy są mniej skłonni do zerwania ACL

class=”medyanet-inline-adv”>

Dokąd pójdzie Elektrociepłownia?

Impreza w rodzinnym mieście nie otrzyma mniej niż 1,5/2. Oceniam tę ocenę na 2,5.

CHP nie jest zbytnio zaniepokojona nominacją kandydatów DEM w Stambule. Świadczą o tym również wypowiedzi lidera CHP Özela.

Murad Guru ogłosił to na żywo

Kandydat na burmistrza gminy metropolitalnej Stambułu (IMM) stowarzyszenia People's Alliance Murat Kurum wygłosił kluczowe oświadczenia podczas transmisji na żywo. Murat Kurum, który ogłosił plany dotyczące Stambułu, ogłosił także wyniki ostatniej ankiety i podał, ile mają punktów przewagi.

„Byliśmy dwa punkty straty, a teraz mamy 1,5 punktu przewagi”

Po złożeniu nominacji przeprowadziliśmy ankietę i okazało się, że jesteśmy o 2 punkty do tyłu. Ankietę przeprowadziłem na tydzień przed startem. Mamy już 1,5 punktu przewagi nad rywalami. Podobnie jest w przypadku badania przeprowadzonego przez CHP. W przeprowadzonej przez nas ankiecie kandydaci nominują partia DEM i YRP. Bez samozadowolenia, wraz ze wszystkimi mieszkańcami Stambułu, 31 marca będziemy realizować nasze zadania z prawdziwą wizją miejską. Stambuł jest na to gotowy. 31 marca będziemy świętować sukces współpracy.

class=”medyanet-inline-adv”>

Wyniki najnowszego sondażu Hakana Bayrakçıego w Stambule zostały ogłoszone w CNN Turk jeden po drugim w ostatniej chwili...

Jaki jest głos na Refę w Stambule?

Re-Welfare nominowało Mehmeta Altınosa w Stambule i Suta Gilisa w Ankarze. Melik Yiğitel powiedział: „Re-welfare zyskuje 1 procent głosów w Stambule”. Ismail Dükel powiedział też, że Re-Welfare uzyska w Ankarze 5,2 proc. głosów.

Oświadczenie Erdogana w ostatniej chwili dotyczące F-16: Proces udzielania zamówień został pomyślnie zakończony

Oświadczenie Erdogana w ostatniej chwili dotyczące F-16: Proces udzielania zamówień został pomyślnie zakończonySprawdź wiadomości

Alper Gezeravcı wraca do Turcji!  Spotkał Erdogana

Alper Gezeravcı wraca do Turcji! Spotkał ErdoganaSprawdź wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *